Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

OEM GNSS Novatel

SEŘADIT PRODUKTY DLE
OEM deska NOVATEL OEM719

OEM deska se základní konfigurací GPS + GLONASS + GALILEO + BEIDOU (rozšiřitelné)

OEM deska NOVATEL OEM7700

OEM deska se základní konfigurací GPS + GLONASS + GALILEO + BEIDOU (rozšiřitelné)

OEM deska NOVATEL OEM729

Dvojanténová OEM deska se základní konfigurací GPS + GLONASS + GALILEO + BEIDOU (rozšiřitelné)

OEM deska NOVATEL OEM7720

Dvojanténí OEM deska se základní konfigurací GPS + GLONASS + GALILEO + BEIDOU (rozšiřitelné)

NOVATEL GNSS anténa GNSS-800

Aktivní NOVATEL GNSS antény řady 800 - GNSS-850, GNSS-804, GNSS-802. GPS L1/L2/L2C/L5, GLONASS L1/L2/L3, Galileo L1/E5/E5a/E5b/E6, BeiDou B1/B2/B3 a L-band.

 

 

GNSS anténa GNSS-850

GPS-703-GGG Triple-Frequency Pinwheel™ GNSS Antenna

NOVATEL GNSS anténa GNSS-500

Aktivní jednofrekvenční nebo dvojfrekvenční NOVATEL GNSS antény řady 500 - GNSS-501, GNSS-502. GPS L1/L2, GLONASS L1/L2, Galileo E1/E6, BeiDou B1/B2 a L-band.

 

 

OEM deska NOVATEL OEM638

OEM deska se základní konfigurací GPS + GLONASS + GALILEO + BEIDOU (rozšiřitelné)

Aplikační GNSS deska NOVATEL OEM628

OEM deska se základní konfigurací GPS + GLONASS + GALILEO + SBAS (rozšiřitelné)

SMART AG Antenna NOVATEL

L1 anténa s GNSS deskou se základní konfigurací GPS + GLONASS (rozšiřitelné)

SMART Antenna MR15 NOVATEL

Anténa s GNSS deskou se základní konfigurací GPS + GLONASS L1/L2/L5/G1/G2 (rozšiřitelné)

NOVATEL GAJT Anti-Jam Antenna

GAJT (vyslovovat jako “gadžit”) je první GPS anténa v jednom pouzdře odolná vůči rušení a vhodná pro pozemní vojenská vozidla a infrastrukturu sítí a časování. GAJT anuluje rušiče a tím zajišťuje satelitní signály nezbytné pro vždy dostupný výpočet polohy a času.

NOVATEL Choke-ring anténa GNSS-750

Aktivní GPS L1/L2/L2C/L5, GLONASS L1/L2/L3, Galileo L1/E5/E5a/E5b/E6.  

 

 

NOVATEL GPS-704-X GNSS anténa

GPS-704-X Triple-Frequency Pinwheel™ GNSS Antenna

NOVATEL GPS-703-GGG anténa

GPS-703-GGG Triple-Frequency Pinwheel™ GNSS Antenna

OEM625S SAASM dvoufrekvenční GPS přístroj

OEM deska se základní konfigurací GPS + GLONASS + GALILEO + SBAS (rozšiřitelné)

OEM GNSS Novatel

Společnost NOVATEL a její OEM GNSS vývojové desky jsou velmi známe a používají s enapříklad ke sledování závodních vozů NASCAR, či pro zemědělské aplikace.

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative