Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

OEM GNSS Novatel

SEŘADIT PRODUKTY DLE
NOVATEL GAJT Anti-Jam Antenna

GAJT (vyslovovat jako “gadžit”) je první GPS anténa v jednom pouzdře odolná vůči rušení a vhodná pro pozemní vojenská vozidla a infrastrukturu sítí a časování. GAJT anuluje rušiče a tím zajišťuje satelitní signály nezbytné pro vždy dostupný výpočet polohy a času.

OEM deska NOVATEL OEM638

OEM deska se základní konfigurací GPS + GLONASS + GALILEO + BEIDOU (rozšiřitelné)

OEM deska NOVATEL OEMStar

OEM deska se základní konfigurací GPS + SBAS (rozšiřitelné)

NOVATEL SMART Antenna

Kompletní GNSS řešení se základní konfigurací GPS + SBAS (rozšiřitelné)

Aplikační GPS - OEM deska NOVATEL OEM615

OEM deska se základní konfigurací GPS + GLONASS + SBAS (rozšiřitelné)

Aplikační GNSS deska NOVATEL OEM628

OEM deska se základní konfigurací GPS + GLONASS + GALILEO + SBAS (rozšiřitelné)

OEM deska NOVATEL OEMV - 3

OEM deska se základní konfigurací GPS + GLONASS (rozšiřitelné)

SMART AG Antenna NOVATEL

L1 anténa s GNSS deskou se základní konfigurací GPS + GLONASS (rozšiřitelné)

SMART Antenna MR15 NOVATEL

Anténa s GNSS deskou se základní konfigurací GPS + GLONASS L1/L2/L5/G1/G2 (rozšiřitelné)

NOVATEL Choke-ring anténa GNSS-750

Aktivní GPS L1/L2/L2C/L5, GLONASS L1/L2/L3, Galileo L1/E5/E5a/E5b/E6.  

 

 

NOVATEL GPS-704-X GNSS anténa

GPS-704-X Triple-Frequency Pinwheel™ GNSS Antenna

NOVATEL GPS-703-GGG anténa

GPS-703-GGG Triple-Frequency Pinwheel™ GNSS Antenna

OEM625S SAASM dvoufrekvenční GPS přístroj

OEM deska se základní konfigurací GPS + GLONASS + GALILEO + SBAS (rozšiřitelné)

NOVATEL GNSS anténa

Active L1/L-Band GPS/GLONASS Antenna, 2.6" circular, 33 dB, magnet or screw mount.  

 

 

NOVATEL přijímač OEM617D

Kompaktní přijímač na jedné desce s dvojitým anténním vstupem a dvěma frekvencemi, který poskytuje robustní funkčnost RTK a schopnost ALIGN® při určování kurzü

NOVATEL GNSS anténa ANT-26C1GA-TBW

Active L1 GPS Antenna, 2.6" circular, 33 dB, TNC Bulkhead connector, white.

 

OEM GNSS Novatel

Společnost NOVATEL a její OEM GNSS vývojové desky jsou velmi známe a používají s enapříklad ke sledování závodních vozů NASCAR, či pro zemědělské aplikace.

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative