X

Snížení ceny dopravného


Dočasně upravujeme výši dopravného u všeho zboží kromě stabilizačního materiálu na jednotnou cenu 140,- Kč + DPH (pokud není nastaveno přímo dopravné zdarma). Žádáme zákazníky, aby využívali možnosti zaslání namísto osobního převzetí. Zboží se budeme snažit expedovat v den objednávky, dle dostupných kapacit přepravních společností.

Stejně tak stále nabízíme možnost vyzvednutí přístroje do servisu na vaší adrese, stačí zavolat.

Budeme se snažit všem maximálně vyjít vstříc, a současně zachovat všechna potřebná hygienická doporučení.

Mezníky a kolíky můžete vyzvedávat v našich geoskládkách, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé ČR. Fungují 24 hodin, 7 dnů v týdnu. Ušetříte za dopravu.

 


Reklamace a podmínky vrácení zboží

Vrácení zboží je možné a řídí se příslušnými právními předpisy.

Vrácení zboží fyzickou osobou se řídí Občanským zákoníkem v platném znění.

Vrácení zboží právnickou osobou se řídí Obchodním zákoníkem v platném znění: při reklamaci zboží platí přepravné k prodávajícím kupují. Pokud je záruka uznána, hradí náklady spojené s přepravou ke kupujícímu zpět prodávající. Pokud nebude záruka uznána, hradí dopravné i zpět kupující.

Fyzická osoba je dle Občanského zákoníku oprávněna vrátit zboží do 14 dnů bez udání důvodu.

Další vrácení zboží je možné po předchozím dojednání.

Právnická osoba je oprávněna vrátit zboží do 3 dnů bez udání důvodu. Další vrácení zboží je možné po předchozím dojednání.

Odvoz a ekologická likvidace vašich starých přístrojů, přijímačů či příslušenství je pro nás samozřejmostí. Výkup starých a funkčních přístrojů a pomůcek vám také rádi nabídneme. Výkup se řídí smluvními podmínkami, které si obě strany společně odsouhlasí.

Platební metody