X

BRX7Reklamace a podmínky vrácení zboží

Vrácení zboží je možné a řídí se příslušnými právními předpisy.

Vrácení zboží spotřebitelem se řídí Občanským zákoníkem v platném znění.

Vrácení zboží podnikatelem se řídí Občanským zákoníkem v platném znění: při reklamaci zboží platí přepravné k prodávajícím kupující. Pokud je záruka uznána, hradí náklady spojené s přepravou ke kupujícímu zpět prodávající. Pokud nebude záruka uznána, hradí dopravné i zpět kupující.

Vrácení zboží , které bylo výslovně určené pro další prodej, se řídí Občanským zákoníkem v platném znění: při tomto vrácení zboží platí přepravné zpět k prodávajícímu vždy kupující. Vrácení zboží určeného pro další prodej může být učiněno vždy pouze po písemné dohodě mezi kupujícím a prodávajícím. Prodávající je oprávněn vyúčtovat max. 10% z prodejní ceny jako náhradu nákladyů spojených s expedicí zboží kupujícímu. O výši takto naúčtovaného poplatku bude před vrácením zboží prodávající kupujícího informovat.

Spotřebitel je dle Občanského zákoníku oprávněn vrátit zboží do 14 dnů bez udání důvodu.

Podnikatel je oprávněn vrátit zboží do 3 dnů bez udání důvodu.

Podnikatel, který nakoupil zboží za účelem dalšího prodeje, je oprávněn vrátit zboží do 3 dnů bez udání důvodu.

Další vrácení zboží je možné po předchozím dojednání.

Odvoz a ekologická likvidace vašich starých přístrojů, přijímačů či příslušenství je pro nás samozřejmostí. Výkup starých a funkčních přístrojů a pomůcek vám také rádi nabídneme. Výkup se řídí smluvními podmínkami, které si obě strany společně odsouhlasí.

Platební metody