XCo jsou GEOSKLÁDKY  a jak fungují

 

 •     Geoskládky jsou naše vlastní výdejní místa - samoobsluhy. Ve většině případů se jedná o samostatné skladové prostory, v několika málo případech jsou součástí provozovny některého z našich  dlouholetých obchodních partnerů.
   

 •    Jsou primárně určeny pro vyzvedávání a odběr předem objednaného stabilizačního materiálu - mezníky, kolíky, hřeby, ale letošní rok jsme se rozhodli sem umístit i nejčastěji potávané zboží ze stavební techniky, jako jsou stativy, latě, optické nivelační přístroje, pásma apod. (POZOR: než provedete nákup vybraného produktu přes geoskládek, ujistěte se telefonicky na 800 123 228 že tento produkt lze v geoskládku vyzvednout)
   

 •     Kompletní seznam a mapu pokrytí geoskládků najdete v části Kontakty, zde.
   

 •     V průběhu roku 2021 došlo ke změně aplikace, kterou je třeba použít pro vstup do prostoru GEOSKLÁDKU. Jedná se o aplikaci MASTERLOCK
   

 •     Pokyny k instalaci nové aplikace MASTERLOCK

   

      1) Na PC (nebo na mobilu) ve vyhledávači zadejte: https://enterprise.masterlockvault.eu
      2) Vyplňte ID: geoobchod
      3) Klikněte na Další (NEXT)
      4) Zadejte váš mail a dočasné heslo (které vám přišlo na mail)
      5) Klikněte na Přihlásit se (SIGN IN)
      6) Zašlete emailem na maresova@geoobchod.cz (případně zavolejte na 777 748 088 požadavek na přiřazení vašeho mailu do nového systému (1.7. všichni stávající uživatelé obdrží mail s přístupovým dočasným kódem automaticky) .
      7) Znovu se Přihlaste (SIGN IN)
      8) Vložte vaše nové heslo (Password)  - minimálně 8 znaků kombinace malých a velkých písmen, číslovek a speciálních znaků (např.  : % _ )
      9) Klikněte na Přihlásit se (SIGN IN)

   

      Tímto máte vytvořený účet a můžete přistoupit k instalaci na mobilu:


      1) Z Google play nebo App Store si nainstalujte MasterLock Vault Enterprise (modrá ikona)
      2) Klikněte na Sign in/přihlášení
      3) Zadejte svůj mail+ heslo, které jste si vytvořili při registraci.

      Jakmile budete stát u vybraného geoskládku, zapnete si na telefonu Polohu, Bluetooth, Data a  aplikaci MasterLock Vault. Na zámku zmáčknete prostřední tlačítko a po rozsvícení zelené můžete   zámek otevřít. Nám přijde zpráva (přes vaše mobilní data), že jste uvnitř, informace o tom, kdy jste za sebou opět zámek zavřeli prostým zacvaknutím.

      Jakmile odeberete požadované zboží, nejpozději do 24 hodin nahlaste odpovědnému pracovníkovi na email maresova@geoobchod.cz nebo telefonicky 777 748 088, jaké zboží jste odebrali a bude vám zaslána faktura.

 

    UPOZORNĚNÍ: Výše uvedený postup platí pro naše stabilní zákazníky.  Pro nové/jednorázové klienty před umožněním vstupu do prostoru GEOSKLÁDKU generujeme proforma fakturu na požadované zboží, teprve po jejím uhrazení je vygenerován jednorázový kód pro vstup.

 


     HELP linka:

     Eva Marešová
     tel: 777 748 088
     email: maresova@geoobchod.cz

 

 

 

Platební metody