X

Spectra FOCUS 50

Pracovní pozice Geoobchod s.r.o.

Samostatný pracovník pobočky BRNO

Pro nově vznikající pobočku v Brně hledáme samostatného pracovníka.  Práce nejlépe na HPP, případně i brigádně cca 3 dny v týdnu.

Pracovní náplň:
- správa chodu provozovny
- zajišťování administrativní agendy spojené s chodem provozovny
- prodejní činnost sortimentu firmy, odborné poradenství zákazníkům
- příjem a výdej objednávek a servisu
- péče o stálé zákazníky a hledání nových

Požadujeme:
- aktivní prozákaznický přístup, samostatnost
- ochotu učit se novým věcem a získat odbornost v našem oboru
- vstřícné jednání s klienty, protože spokojený zákazník je základ
- znalost ANJ alespoň v pasivní formě (schopnost číst manuály a informace na internetu)
- velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
- trestní bezúhonnost doloženou VRT
- zkušenost na jakékoliv prodejní pozici

Nabízíme:
- samostatnou práci ve stabilní firmě působící po celé ČR, možnost osobního rozvoje
- pravidelná pracovní doba v rozsahu pondělí až pátek 8 - 16.30 hodin
- plat podle dosavadních zkušeností , v rozsahu 22000-26000
- výkonostní pololetní odměny podle splněných cílů
- 5 týdnů dovolené
- po zkušební době auto pro soukromé účely

Nástup dle dohody.

V případě zájmu vás rádi provedeme některou z našich již fungujících poboček nebo centrálou v Pardubicích, abyste měli možnost získat představu o tom, zda by vám práce u nás vyhovovala.
Adresa nové pobočky: Brno, Sobolova ulice

Nebo zašlete svůj životopis na parusova@geoobchod.cz, určitě se Vám ozveme zpátky :-)