X

BRX7

Pracovní pozice geoobchod s.r.o.

Správa pobočky firmy geoobchod Olomouc nebo geoobchod Brno a obsluha sítě referenčních stanic geoorbit

Jaká bude náplň vaší práce:

  • Zajištění denního provozu prodejny geoobchod v Brně – Sobolova 146 , nebo v Olomouci - Chválkovická 108/10
  • Prodej zboží – stavební měřičské přístroje, totální stanice, GNSS, 3D skenery, apod…
  • Servis – příjem a výdej zboží na servis + lehké servisní úkony po zaškolení
  • Správa a rozvoj sítě referenčních stanic Geoorbit – www.geoorbit.cz
  • Správa uživatelů sítě Geoorbit – správa a fakturace předplatných RTK korekcí

Požadujeme

  • ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oborech geodézie, geografie nebo geoinformatika, apod., máme zájem i o studenty vyšších ročníků uvedených oborů, ze začátku i ve formě brigády
  • znalost anglického jazyka – zahraniční veletrhy, setkání s dealery zahraničních firem
  • řidičský průkaz skupiny B
  • trestní bezúhonnost

Očekáváme

  • zájem o rozvíjení pracoviště a pobočky v Brně nebo Olomouci
  • stálou pracovní dobu v rozsahu pondělí až pátek 8-16 hodin
  • komunikační dovednosti
  • samostatnost i schopnost týmové práce
  • organizační schopnosti
  • ochotu se dále vzdělávat
  • pokročilá znalost práce na počítači

Co nabízíme:

  • platové ohodnocení odpovídající dosaženému vzdělání a praxi , nástupní plat 36 000  - 44 000,-
  • čtvrtletní odměny na základě dosažených cílů
  • zapojení do tvořivé práce a příjemného kolektivu
  • 5 týdnů dovolené
  • stálou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • dobrou dopravní dostupnost (zastávka MHD a tramvaje)
  • jazykové kurzy
  • služební telefon , služební notebook

Nástup možný ihned nebo dle domluvy. Vhodné i pro absolventy nebo studenty vyšších ročníků.

Zaujaly vás uvedené informace? Pokud ano, pošlete prosím níže požadované dokumenty na e-mailovou adresu: rucky@geoobchod.cz

V případě zájmu prosím přiložte tyto dokumenty:

  • životopis
  • doklady o ukončeném vzdělání