XInformace o firmě Geoobchod s.r.o.

Vážený návštěvníku, nacházíte se na stránkách společnosti GEOOBCHOD, s.r.o..

Naleznete zde sortiment geodetických, navigačních a stavebních přístrojů a pomůcek. Zboží, které je prezentováno na těchto stránkách není úplným sortimentem, který Vám nabízíme, ale jde jen o nejprodávanější přístroje a pomůcky.

Naše servisní středisko je Vám k dispozici pro záruční, pozáruční servis a kalibrace všech vašich přístrojů. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat, abychom Vás mohli přesvědčit o našich kvalitních službách.

GEOOBCHOD je společností, která je tvořena odborníky z oblastí geodézie, stavebnictví a metrologie, a která chce nabízet jen nejkvalitnější zboží a služby. Na český trh dovážíme výrobky Spectra Precision (dřive ASHTECH, THALES Navigation, MAGELLAN), SOUTH, NOVATEL, NEDO, LAMIGO, CARLSON, MicroSurvey, BMI a G-Nestle. Dále nabízíme repasované geodetické pomůcky světových výrobců TOPCON, SOKKIA, MAGELLAN, VOLMOS, LEICA, NIKON, PENTAX, PLASTMARK, BMI.

Sídlo společnosti je v Pardubicích, kamenné prodejny s vyškoleným personálem najdete v Praze, Hradci Králové, Brně a Olomouci. Naše geoskládky se nacházejí v Benešově, Českých Budějovicích, Karlových Varech, Kladně, Mladé Boleslavi, Ostravě - Vratimov, Jihlavě, Děčíně, Svitavách a v Šumperku (viz. kontakty).

Pro další podrobnosti nás neváhejte kdykoli kontaktovat na bezplatné lince - 800 123 228

Váš Aleš Rucký (majitel společnosti)

Ke stažení

 

VÝKUP GEODETICKÝCH A STAVEBNÍCH PŘÍSTROJŮ

Vykupujeme starší geodetické a stavební přístroje i s drobnými závadami. Nejčastěji to jsou GPS a GNSS přístroje, totální stanice, teodolity, potrubní lasery, nivelační přístroje, rotační lasery i jiné přístroje. Nabízíme přímý odkup nebo převzetí do komisního prodeje. 

 

NÁKUP A PRODEJ PŘÍSTROJŮ PŘES SVĚTOVÉ OBCHODNÍ PORTÁLY

Pokud chcete koupit nebo prodat přístroje ze zahraničí, další variantou je prodej přes eBay (například historické technické přístroje, geodetické i jiné). Na tomto prodejním portálu máme dlouholetý a dobře ohodnocený účet, přes který vám můžeme nabídnout prodej i nákup ze zahraničí. Naše firma má s tímto prodejem bohaté zkušenosti. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.
 

 

Platební metody