Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

Geodetické GNSS přijímače

SEŘADIT PRODUKTY DLE
GNSS přijímač SOUTH GALAXY G1S s X11 a SurvCE 6

Revoluční integrovaný GNSS přijímač GALAXY G1S s X11 a SurvCE s 2 letou zárukou je schopen sledovat GPS, GLONASS, SBAS, GALILEO, BEIDOU satelity. Tento přístroj nenabízí elektronickou libelu a propojení s náklonem.

126.900,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač SOUTH GALAXY G6 s X11 a SurvCE 5

Revoluční integrovaný GNSS přijímač GALAXY G6 s X11 a SurvCE s 2 letou zárukou je schopen sledovat GPS, GLONASS, SBAS, GALILEO, BEIDOU satelity. Mezi pokročilé funkce patří automatické urovnávání pomocí elektronické libely, díky čemuž je měření v terénu mnohem rychlejší a přesnější.

176.900,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač Spectra Precision - SP60

GNSS přijímač Spectra Precision SP60 je nejlehčím GNSS přijímačem na trhu

159.900,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač Spectra Precision - SP80

Spektra Precision SP80 je nová generace GNSS přijímače, který kombinuje desetiletí vývoje GNSS RTK s revolučně novým GNSS zpracováním. 

269.000,-
naše cena bez DPH
GNSS RTK ROVER S660P + S10 se SurvCE

Nejnonvější 220 kanálový GNSS přijímač S660P s 3 letou zárukou je schopen sledovat GPS, GLONASS, SBAS, GALILEO, BEIDOU satelity. Uvnitř naleznete Trimble desku BD930. Nové řešení pro doměrky a rychlé měření míst, kam se přístroj nedostane.

99.900,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač SOUTH GALAXY G1 s X11 a SurvCE 6

Revoluční integrovaný GNSS přijímač GALAXY G1 s X11 a SurvCE s 2 letou zárukou je schopen sledovat GPS, GLONASS, SBAS, GALILEO, BEIDOU satelity. Mezi pokročilé funkce patří automatické urovnávání pomocí elektronické libely, díky čemuž je měření v terénu mnohem rychlejší a přesnější.

156.900,-
naše cena bez DPH
GNSS SOUTH S-82V + S10 se SurvCE

220 kanálový GNSS přijímač S82V je schopen sledovat GPS i GLONASS satelity na dvou frekvencích, včetně záznamníku S10 a prodloužené záruky 36 měsíců.

106.900,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač SP 90m

Spektra Precision SP90m je nový GNSS sensor s příjmem signálů na 480 kanálech. využívá možnosti RTK, RTX, Post-processingu  a dalších důležitých vlastností, pro využití přístroje ve všech aplikacích a odvětvích.

249.000,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač S660P

Nový 220 kanálový GNSS přijímač S660P s interní pamětí a LINUX operačním systémem. S660P je schopen sledovat GPS, GLONASS, SBAS, GALILEO, BEIDOU satelity. Uvnitř naleznete Trimble desku BD930. Nové řešení pro přesné měření.

89.900,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač SOUTH GALAXY G1

Revoluční integrovaný GNSS přijímač GALAXY G1 mini-RTK s 3 letou zárukou je schopen sledovat GPS, GLONASS, SBAS, GALILEO, BEIDOU satelity. Mezi pokročilé funkce patří automatické urovnávání pomocí elektronické libely, díky čemuž je měření v terénu mnohem rychlejší a přesnější.

129.900,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač SOUTH S-82V

220 kanálový GNSS přijímač S82V je schopen sledovat GPS i GLONASS na dvou frekvencích satelity. Prodloužená záruka 36 měsíců!

99.000,-
naše cena bez DPH
GNSS RTK ROVER GALAXY G6

Nový 220 kanálový GNSS přijímač GALAXY G6 s interní pamětí a LINUX operačním systémem. G6 je schopen sledovat GPS, GLONASS, SBAS, GALILEO, BEIDOU satelity. Uvnitř naleznete Trimble desku BD970. Nové řešení pro přesné měření.

169.000,-
naše cena bez DPH
ProMark 200 - Spectra Precision (repasovaná)

GNSS přijímač Spectra Precision® ProMark 220 je velmi lehký prouktivní GNSS přijímač.

49.900,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač S-82T + S10 se SurvCE pro JTSK (použitá)

Mírně použitý 220 kanálový GNSS přijímač S82T je schopen sledovat GPS i GLONASS satelity včetně záznamníku MobileMapper 10.

79.900,-
naše cena bez DPH
GNSS ALTUS APS-3 sestava

GNSS přijímač GNSS ALTUS APS-3 se zázmníkem GETAC a software SurvCE a TRANSFORM. Kompletní funkční sestava s baterií, nabíječkou, výtyčkou, držákem, batohem, zaškolením. Sestava má aktivní GPS i GLONASS L1 a L2 řešení.

65.000,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač Land-Pak

Systém LAND-PAK poskytuje nevídanou úroveň výkonu a flexibility.

359.900,-
naše cena bez DPH
Geodetické GNSS přijímače

Geodetické GNSS přijímače nabízejí centimetrovou přesnost a vysokou spolehlivost. V této nabídce najdete přístroje výrobců Spectra Precision, Topcon, Sokkia, South, Navcom, Leica a Javad

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative