Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

GNSS přijímače SOUTH

SEŘADIT PRODUKTY DLE
GNSS přijímač SOUTH GALAXY G1plus

Revoluční integrovaný GNSS přijímač GALAXY G1plus s 3 letou zárukou je schopen sledovat GPS, GLONASS, SBAS, GALILEO, BEIDOU satelity. Mezi pokročilé funkce patří automatické urovnávání pomocí elektronické libely, díky čemuž je měření v terénu mnohem rychlejší a přesnější.

139.900,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač SOUTH GALAXY G1

Revoluční integrovaný GNSS přijímač GALAXY G1 mini-RTK s 3 letou zárukou je schopen sledovat GPS, GLONASS, SBAS, GALILEO, BEIDOU satelity. Mezi pokročilé funkce patří automatické urovnávání pomocí elektronické libely, díky čemuž je měření v terénu mnohem rychlejší a přesnější.

129.900,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač SOUTH GALAXY G1S

Revoluční integrovaný GNSS přijímač GALAXY G1S s 3 letou zárukou je schopen sledovat GPS, GLONASS, SBAS, GALILEO, BEIDOU satelity. Bez pokročilých funkcíí automatického urovnávání pomocí elektronické libely, díky čemuž je měření v terénu mnohem rychlejší a přesnější.

109.900,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač S660P

Nový 220 kanálový GNSS přijímač S660P s interní pamětí a LINUX operačním systémem. S660P je schopen sledovat GPS, GLONASS, SBAS, GALILEO, BEIDOU satelity. Uvnitř naleznete Trimble desku BD930. Nové řešení pro přesné měření.

69.900,-
naše cena bez DPH
GNSS RTK ROVER GALAXY G6

Nový 220 kanálový GNSS přijímač GALAXY G6 s interní pamětí a LINUX operačním systémem. G6 je schopen sledovat GPS, GLONASS, SBAS, GALILEO, BEIDOU satelity. Uvnitř naleznete Trimble desku BD970. Nové řešení pro přesné měření.

169.000,-
naše cena bez DPH
GNSS RTK ROVER S660N + S10 se SurvCE

Nejnonvější 220 kanálový GNSS přijímač S660N s 3 letou zárukou je schopen sledovat GPS, GLONASS, SBAS, GALILEO, BEIDOU satelity. Uvnitř naleznete Trimble desku BD930. Nové řešení pro doměrky a rychlé měření míst, kam se přístroj nedostane.

99.900,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA GNSS přijímač GALAXY G1plus s Windows tabletem a SurvPC

Revoluční integrovaný GNSS přijímač GALAXY G1plus s Windows 10 tabletem a SurvCE s 2 letou zárukou je schopen sledovat GPS, GLONASS, SBAS, GALILEO, BEIDOU satelity. Mezi pokročilé funkce patří automatické urovnávání pomocí elektronické libely, díky čemuž je měření v terénu mnohem rychlejší a přesnější.

175.900,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač SOUTH GALAXY G1S s X11 a SurvCE 6

Revoluční integrovaný GNSS přijímač GALAXY G1S s X11 a SurvCE s 2 letou zárukou je schopen sledovat GPS, GLONASS, SBAS, GALILEO, BEIDOU satelity. Tento přístroj nenabízí elektronickou libelu a propojení s náklonem.

126.900,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač SOUTH GALAXY G1 s X11 a SurvCE 6

Revoluční integrovaný GNSS přijímač GALAXY G1 s X11 a SurvCE s 2 letou zárukou je schopen sledovat GPS, GLONASS, SBAS, GALILEO, BEIDOU satelity. Mezi pokročilé funkce patří automatické urovnávání pomocí elektronické libely, díky čemuž je měření v terénu mnohem rychlejší a přesnější.

156.900,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač SOUTH GALAXY G1plus s X11 a SurvCE 6

Revoluční integrovaný GNSS přijímač GALAXY G1plus s X11 a SurvCE s 2 letou zárukou je schopen sledovat GPS, GLONASS, SBAS, GALILEO, BEIDOU satelity. Mezi pokročilé funkce patří automatické urovnávání pomocí elektronické libely, díky čemuž je měření v terénu mnohem rychlejší a přesnější.

166.900,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač SOUTH GALAXY G6 s X11 a SurvCE 6

Revoluční integrovaný GNSS přijímač GALAXY G6 s X11 a SurvCE s 2 letou zárukou je schopen sledovat GPS, GLONASS, SBAS, GALILEO, BEIDOU satelity. Mezi pokročilé funkce patří automatické urovnávání pomocí elektronické libely, díky čemuž je měření v terénu mnohem rychlejší a přesnější.

176.900,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač SOUTH S-82V

220 kanálový GNSS přijímač S82V je schopen sledovat GPS i GLONASS na dvou frekvencích satelity. Prodloužená záruka 36 měsíců!

99.000,-
naše cena bez DPH
GNSS SOUTH S-82V + S10 se SurvCE

220 kanálový GNSS přijímač S82V je schopen sledovat GPS i GLONASS satelity na dvou frekvencích, včetně záznamníku S10 a prodloužené záruky 36 měsíců.

106.900,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač SOUTH S-82T (záruka 36 měsíců)

220 kanálový GNSS přijímač S82T je schopen sledovat GPS i GLONASS na dvou frekvencích satelity. Prodloužená záruka 36 měsíců!

109.000,-
naše cena bez DPH
GNSS SOUTH S-82T + S10 se SurvCE (záruka 36 měsíců)

220 kanálový GNSS přijímač S82T je schopen sledovat GPS i GLONASS satelity na dvou frekvencích, včetně záznamníku S10 a prodloužené záruky 36 měsíců.

127.900,-
naše cena bez DPH
GNSS S-82 2013 + S10 se SurvCE - 60 měsíců záruka!

Nový 220 kanálový GNSS přijímač S82 2013 s 5 letou zárukou je schopen sledovat GPS, GLONASS, SBAS, GALILEO, BEIDOU satelity. Sada včetně záznamníku S10 se SurvCE verze 4.

137.900,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímače SOUTH

GNSS přijímače SOUTH jsou kvalitní přístroje s deskou TRIMBLE a rychlým fixováním s cm přesností. Nabízeme předvedení u vás

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative