Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

Rotační lasery NEDO

SEŘADIT PRODUKTY DLE
Sestava rotační laser SIRIUS H - NEDO

Sestava skládající se z výsuv. stativu, latě k laseru a laseru NEDO Sirius H.

21.045,-
naše cena bez DPH
Stavební laser SIRIUS HV - NEDO

Plně aut. rotační laser  pro horizont. a vertikální aplikace pro řemeslníky.

20.114,-
naše cena bez DPH
Rotační laser SIRIUS HV - NEDO + stativ klikový

Sestava skládající se z výsuvného stativu a rotačního laseru NEDO Sirius HV.

22.885,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Rotační laser SIRIUS HV GREEN - NEDO

Zelený horizontální/vertikální laser pro optimální viditelnost při dokončování interiérů.


29.210,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Rotační laser SIRIUS HV GREEN - NEDO + Stativ klikový

Sestava skládající se z výsuvného stativu a rotačního laseru NEDO Sirius HV GREEN.

 

 

30.935,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Sestava rotační laser SIRIUS HV GREEN - NEDO

Sestava skládající se z výsuvného stativu, latě k laseru a rotačního laseru NEDO Sirius HV GREEN.

 

 

32.833,-
naše cena bez DPH
NEDO rotační laser Primus H PROFI

Plně automatický rotační laser pro horizontální využití.

30.400,-
naše cena bez DPH
NEDO rotační laser Primus H - sestava

Sestava skládající se z výsuvného stativu, latě k laseru a rotačního laseru NEDO Primus H.

36.000,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Profi rotační laser Primus HVA s funkcí AutoAlign - NEDO

Plně automatický rotační laser s možností nastavení příčného i podélného sklonu.

30.900,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Rotační laser s možností náklonu Primus H2N - NEDO

Plně automatický rotační laser s možností nastavení příčného i podélného sklonu.

35.400,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Profi rotační laser Primus HVA2N - NEDO

Plně automatický rotační laser s možností nastavení příčného i podélného sklonu.

49.800,-
naše cena bez DPH
1 
Rotační lasery NEDO

NEDO rotační lasery pro stavební práce. Nivelační lasery, lasery pro nakloněnou rovinu i pro vertikální rovinu. Nabízíme kompletní sortiment.

V této sekci naleznete kvalitní rotační lasery NEDO, které disponují vždy zaručenou přesností a odolností. Vyberte si vhodný laser pro své měření, můžete zvolit plně automatický přístroj, který vám velice usnadní práci v terénu. Dobíjení probíhá s pomocí nabíječky.

 

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative