Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

GPS pro GIS

SEŘADIT PRODUKTY DLE
DOPRAVA ZDARMA GNSS SOUTH S10 (1-2m)

SOUTH S10 je další PDA / GPS / GSM ruční mapovacích záznamník

16.900,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA GNSS MobileMapper 20 (2m)

MobileMapper 20 je nový PDA / GPS / GSM ruční mapovacích přístroj s přesností 1-2m.

24.900,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA GNSS MobileMapper 120 (1-2m)

MobileMapper 120 je nejnovější generace ručních mapovacích přístrojů na trhu.

64.000,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA GNSS MobileMapper 120 (0.30m)

MobileMapper 120 je nejnovější generace ručních mapovacích přístrojů na trhu. S option NTRIP a Flaing RTK.

89.000,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA GNSS ProMark 220 (0.01m)

GNSS přijímač Spectra Precision ProMark 220 je velmi lehký prouktivní GNSS přijímač.

169.900,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA GNSS MobileMapper 300 30x30 (0.30m)

GPS+GLONASS MobileMapper 300 je zařízení nové generace mapovacích přístrojů na trhu.

79.000,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA GNSS MobileMapper 300 7x2 (0.07m)

GPS+GLONASS MobileMapper 300 je zařízení nové generace mapovacích přístrojů na trhu.

109.000,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA GNSS MobileMapper 300 RTK (0.01m)

GNSS MobileMapper 300 RTK je určený pro nejnáročnější aplikace a s 1cm přesností

139.900,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA GPS eXplorist PRO 10 (1-3m)

MAGELLAN eXplorist PRO 10 je další PDA / GPS ruční mapovacíc záznamník. s přesnosí kolem 2m.

14.900,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA GPS ruční přistroj T41

GNSS T41 je nejnovější datový záznamník s novým dotykovým displejem typu iPhone.

49.900,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA GPS záznamník MESA

MESA je profesionální velmi odolný handheld s extrémně velkým displejem.

66.900,-
naše cena bez DPH
1 
GPS pro GIS

V této kategorii najdete výrobky, které lze doplnit různými programy převážně pro operační systém Windows Mobile, ale některé i pro Android. GPS, respektive GNSS řešení v této sekci lze různě doplňovat a rozvíjet. Na podrobnosti je lepší se zeptat osobně.

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative