Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

TomTom - navigace

SEŘADIT PRODUKTY DLE
TomTom GO BASIC 6'' EU45 T (EMEA)

BASIC EMEA je jedním z nových modelů automobilové navigace TomTom. Automobilová navigace se základními funkcemi, přesto plně vybavená doživotními aktualizacemi map celé Evropy - s možností instalace přes Wi-fi, tedy jednoduše. Šestipalcový displej.

 

4.512,-
naše cena bez DPH
TomTom GO BASIC 5'' EU45 T (EMEA)

Novinka z rodiny TomTom. Automobilová navigace se základními funkcemi, přesto plně vybavená doživotními aktualizacemi map celé Evropy - s možností instalace přes Wi-fi, tedy jednoduše. Pětipalcový displej.

 

4.091,-
naše cena bez DPH
TomTom VIA 53 Europe (48 zemí) Lifetime

Zařízení TomTom VIA 53 plánuje inteligentní trasy, které vám pomohou vyhnout se dopravě v reálném čase. Užívejte si volání handsfree, aplikaci MyDrive a služby v reálném čase jednoduše připojením ke smartphonu s funkcí Bluetooth®. Aktualizace map a služba TomTom Traffic jsou zdarma, na celou dobu životnosti zařízení. 5palcový dotykový displej.

 

4.900,-
naše cena bez DPH
TomTom VIA 62 Europe Lifetime

Zařízení TomTom VIA 62 plánuje inteligentní trasy, které vám pomohou vyhnout se dopravě v reálném čase. Užívejte si volání handsfree, aplikaci MyDrive a služby v reálném čase jednoduše připojením ke smartphonu s funkcí Bluetooth®. Aktualizace map a služba TomTom Traffic jsou zdarma, na celou dobu životnosti zařízení. 6palcový dotykový displej.

 

5.363,-
naše cena bez DPH
TomTom GO 520 World LIFETIME

Jedna z nejlépe vybavených automobilových navigací značky TomTom. Doživotní předplatné map celého Světa, instalace se provádí pouhým připojením k Wi-fi, tedy žádné připojování k počítači, vytváření účtu, apod. Pětipalcový displej, předplatné radarů - co víc si přát....

6.000,-
naše cena bez DPH
TomTom PRO 8270 Truck LIVE EU LIFETIME mapy

Tato navigace s obrazovkou 7" je zařízení určené pro profesionální řidiče, dopravní společnosti. 

15.033,-
naše cena bez DPH
TomTom PRO 8275 Truck EU LIFETIME mapy

Tato navigace s obrazovkou 7" je zařízení určené pro profesionální řidiče, dopravní společnosti. 

17.817,-
naše cena bez DPH
TomTom PRO 5250 Truck LIVE EU LIFETIME mapy

Tato navigace s obrazovkou 5" je zařízení určené pro profesionální řidiče, dopravní společnosti. 

9.033,-
naše cena bez DPH
TomTom START 60 Europe Traffic LIFETIME mapy

Automobilová navigace s displejem 6 palce a pamětí 4 GB s nahranými mapami Evropy.

4.372,-
naše cena bez DPH
TomTom START 20 Europe LIFETIME

Navigace s displejem 4,3 palce a pamětí 4 GB s nahranými mapami Evropy. Navádění jízdními pruhy.

2.844,-
naše cena bez DPH
TomTom START 50 Europe LIFETIME

Automobilová navigace s displejem 5 palců s nahranými mapami Evropy na celou dobu životnosti.

3.703,-
naše cena bez DPH
TomTom GO 50 Europe Traffic LIFETIME

Automobilová navigace s displejem 5 palců s nahranými mapami Evropy na celou dobu životnosti ke službě TomTom Traffic.

4.364,-
naše cena bez DPH
TomTom GO 610 World Traffic LIFETIME mapy

Doživotní světové mapy. Aktualizujte mapy všude ve světě bez příplatku po celou dobu životnosti vašeho zařízení. 

6.190,-
naše cena bez DPH
TomTom GO 5100 World Traffic LIFETIME mapy

Aktualizujte mapy všude ve světě bez příplatku po celou dobu životnosti vašeho zařízení. 

7.182,-
naše cena bez DPH
TomTom GO 5000 Europe LIFETIME mapy

Automobilová navigace s mapami do konce životnosti přístroje s 5 palcovým displejem.

7.430,-
naše cena bez DPH
TomTom Rider 40 CE LIFETIME

Naše základní zařízení TomTom Rider se službou Traffic.

7.099,-
naše cena bez DPH
TomTom - navigace

Navigace od společnosti TomTom se vyznačují svojí přidanou hodnotou pro výpočet dlouhých cest a výběr vhodné trasy podle denní doby.

Navigace TomTom ocení všichni řidiči, tedy profesionální i ti běžní. Hodí se pro kamionovou i osobní dopravu, vždy zaručí aktualizované trasy, na kterých se neztratíte. Nechybí ani možnost výpočtu délky vzdáleností, což jistě všichni ocení. TomTom dokáže reagovat na změnu denní doby.

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative