Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Vyhledávačky podzemních sítí a vedení

Vyhledávačka podzemních sítí Geomax Ezicat i750

Kód: 665745
i750
Naše cena s DPH 52.514,-
Naše cena bez DPH
43.400,-
Doporučená cena 35.000,- bez DPH
?
Expedice - 3 dny
Výrobce
Katalogové číslo 665745
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

Geomax Ezicat i750 je hledávačka podzemních sítí a vedení. Tento model umožňuje zobrazení i ukládání hloubky vedení nebo sítě pod povrchem spojení s GPS a přiřazení hloubky k poloze.


Vyhledávač inženýrských sítí EZiCAT i750 je vybaven GPS modulem s komunikačním rozhraním Bluetooth. Možnost určení hloubky vedení.

Lokátor inženýrských sítí EZiCAT i750 s GPS modulem a Bluetooth je konstruována pro bezproblémové a spolehlivé určování trasy podzemních inženýrských síti

Lokátor inženýrských sítí EZiCAT i750 s GPS modulem a Bluetooth je konstruován pro bezproblémové a spolehlivé určování trasy podzemních inženýrských sítí. Kromě standardního vyhledávání ví EZiCAT i750 v součinnosti s generátorem signálu EZiTEX t100 / T300 určit i hloubku vedení pod povrchem. A to ještě není všechno! Hledačka je totiž vybavena i vnitřním GPS modulem a vnitřní pamětí. Do této paměti se průběžně ukládají údaje o měření, což znamená, že po ukončení práce jste schopni zjistit kde, kdy a jak byla hledačka použita. K počítači lokátor EZiCAT i750 připojuje bezdrátově prostřednictvím rozhraní Bluetooth. Na komunikaci mezi hledáčku a PC slouží komunikační software.

Lokátor EZiCAT i750 má odolnou konstrukci, která ho předurčuje k dlouhodobému užívání iv nepříznivých podmínkách. Navíc jde o zařízení, které je velmi snadno ovladatelné, a které je vhodné používat před zahájením výkopových prací, aby se zabránilo nechtěnému přerušení podzemního vedení. Hledáčku lze samozřejmě trasovat elektrické kabely pod proudem, zda datové či telekomunikační panely a vodivé potrubí (ocel, litina ...). V součinnosti s generátorem signálů, případně s dalším příslušenstvím, možná detekovat i nevodivé vedení.

Hledačka podzemních vedení EZiCAT i750 se dodává v následující sestavě:
 - lokátor EZiCAT i750 s GPS modulem a Bluetooth
 - šest baterií typ AA (LR6)
 - návod k obsluze
 - software logic

Doporučené příslušenství k lokátoru EZiCAT i750 s Bluetooth:

 - generátor signálu EZiTEX t100 / T300
 - vyhledávací sonda s vodičem EZiROD
 - indukční signální kleště
 - signální zástrčka
 - dvoufrekvenční sonda
 - ochranná taška pro lokátor