Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
OEM GNSS Novatel

OEM625S SAASM dvoufrekvenční GPS přístroj

Kód: 32882114
Běžná cena 66.999,- bez DPH
Doporučená cena 66.900,- bez DPH

Informujte se na cenu zboží

?
Expedice - Neznámá
Výrobce Novatel
Katalogové číslo 32882114
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

OEM deska se základní konfigurací GPS + GLONASS + GALILEO + SBAS (rozšiřitelné)


OEM625S SAASM Dual-Frequency GPS přístroj
 
Systémoví intergrátoři si již zvykli se spoléhat na centimetrovou přesnost, která je k dispozici v komerčních přijímačích vybavených Real Time Kinematic (RTK) – kinematikou v reálném čase. Autorizovaní zákazníci v oboru vojenství potřebují přístup k Precise Positioning Service (PPS) – přesné polohovací službě. Pokud je to umožněno, poskytne deska OEM625S řešení RTK PPS tím, že bude brát hrubá měření z modulu L-3 XFACTOR Selective Availability Anti Spoofing Module (SAASM), a bude na ně aplikovat RTK algoritmus od firmy Novatel, která je v této oblasti na čele. V běžném módu Standard Positioning Service (SPS) deska OEM625S rovněž poskytuje přesnost na úrovni centimetrů s využitím civilního dvojfrekvenčního GNSS polohovacího prostředku.
 
Vlastnosti
• 20Hz SAASM RTK, pokud je umožněno
• 20Hz RTK v běžném módu
• ALIGN® Relative Position & Heading – relativní určování polohy a kurzu
• SPAN® INS funkčnost
• Výstup hrubých dat PPS a SPS

Výhody
• Malé rozměry v kombinaci s odolným SAASM GPS polohováním s čelní přesností od firmy NovAtel
• Navrženo pro rychlou integraci
• Zabezpečení schválené pro operační využívání ozbrojenými silami USA a jejich spojenců

Snadná systémová integrace v malém provedení
Kvalitní a snadná integrace sehrály důležitou roli při návrhu a výrobě přijímače OEM625S. Udržování NovAtel standardu provedení OEMV-2 zabezpečuje bezproblémovou náhradu a zpětnou kompatibilitu pro naše stávající zákazníky. Rozsáhlá sada softwarových příkazů NovAtel usnadňuje systémovou integraci. Funkce zabezpečení SAASM jsou poskytovány přes speciální rozhraní, zatímco poloha SAASM RTK je poskytována přes softwarový příkazový protokol NovAtel.

Volitelné sledování GPS + GLONASS pro vyšší výkon
Běžný mód SPS desky OEM625S je konfigurovatelný pro pouze GPS nebo GPS + GLONASS. Přidání sledování konstelace GLONASS zlepšuje dostupnost polohy v podmínkách zhoršené viditelnosti na oblohu, jaké jsou u aplikací pro bezposádková pozemní vozidla.