Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
OEM GNSS Novatel

NOVATEL GAJT Anti-Jam Antenna

Kód: 3288722
GAJT Anti-Jam Antenna
Běžná cena 226.999,- bez DPH
Doporučená cena 226.900,- bez DPH

Informujte se na cenu zboží

?
Expedice - 5 dní
Výrobce Novatel
Katalogové číslo 3288722
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

GAJT (vyslovovat jako “gadžit”) je první GPS anténa v jednom pouzdře odolná vůči rušení a vhodná pro pozemní vojenská vozidla a infrastrukturu sítí a časování. GAJT anuluje rušiče a tím zajišťuje satelitní signály nezbytné pro vždy dostupný výpočet polohy a času.


GAJT poskytuje protirušící výkon srovnatelný s mnohem většími systémy, ale za výrazně nižší cenu. GAJT je komerčním výrobkem (Commercial Off-the-Shelf (COTS) product), což zajišťuje krátkou objednací dobu a rychlé nasazení do provozu. Snadno se integruje do nových vozidlových platforem nebo se může použít i se stávajícími GPS přijímači a navigačními systémy vozidel.

Vlastnosti
• Commercial Of The Shelf (COTS)
• 7 anténních prvků vytváří 6 nezávislých nul
• GPS L1 a L2 s možností aktualizace pro další konstelace GNSS
• Připravenost na M-Code ( v pásmu 24 MHz)

Výhody
• Okamžitá dostupnost pro urgentní operační potřeby
• Jednoduchá sestava znamená snadnou instalaci i ke starším zařízením
• Kompatibilní se stávajícími GPS přijímači a navigačními systémy vozidel
• Nepodléhá nařízením ITAR US ministerstva zahraničí, což usnadňuje vývoz k autorizovaným zákazníkům
• Vyžaduje se minimální zaškolení pro integraci


Všeobecné informace
Šířka/Průměr (mm)
290.00
Výška (mm)
120.00
Hmotnost (g)
7500.00
Konstelace
GPS
Sledování
Maximální počet frekvencí
Dual
SBAS
QZSS
Provedení antény
Jiné
Montáž antény
Na šroub
Výkon Zisk LNA (dB) 30

Vyrobeno s mezinárodní expertizou
GAJT byla vyvinuta firmami NovAtel a QinetiQ, což jsou dvě přední světové firmy ve svých oborech. Tím, že se vyrábí v Kanadě a zahrnuje pouze kanadskou a britskou technologii, vyžaduje anténa GAJT pouze vývozní schválení z Kanady a Velké Británie, takže vývoz k autorizovaným zákzníkům v cizích zemích je zjednodušen.
S minimálními nároky na školení integrátorů potřebuje tato venkovně montovaná jednotka pouze napájení a jeden RF kabel. Není nutná žádná další elektronika uvnitř vozidla.