Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
GNSS přijímač Navcom - John Deere

GNSS přijímač Land-Pak

Kód: 245157
GNSS přijímač Land-Pak
Naše cena s DPH 435.479,-
Naše cena bez DPH
359.900,-
Běžná cena 369.000,- bez DPH
Doporučená cena 269.000,- bez DPH
?
Expedice - 8 dní
Výrobce Navcom - John Deere
Katalogové číslo 245157
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

Systém LAND-PAK poskytuje nevídanou úroveň výkonu a flexibility.


Zahrnuje standardně volby Ultra RTK, StarFire a RTK Extend. Systém LAND-PAK poskytuje nevídanou úroveň výkonu a flexibility tím, že zahrnuje standardně volby Ultra RTK, StarFire a RTK Extend. S Ultra RTK dosahují uživatelé výkon na centimetrové úrovni až do 40 km od stanice základny, zatímco StarFire poskytuje 5 cm přesnost kdekoli a kdykoli bez nutnosti použít stanici základny. Firmou Nav-Com patentovaný prvek RTK-Extend umožňuje uživatelům pracovat ve tvrdých podmínkách a udržovat RTK přesnost i během výpadků radiového spojení se základnou.

 

Systém LAND-PAK standardně zahrnuje snadno ovladatelný kontrolér, GNSS kancelářský software pro post processing, přijímač GNSS SF-3040 s veškerým nezbytným příslušenstvím, což z něho dělá kompletní výbavu pro terénní měření . Konstrukce odolná vůči vodě a otřesům s bateriemi, které se dají prohodit za provozu, zajišťují dlouhodobou funkci přístroje i v těch nejdrsnějších podmínkách.

 

Komunikační spoje UHF a GSM s podporou pro mnohé formáty RTK umožňují roveru LAND-PAK pracovat s množstvím základnových stanic a RTK sítí. Technologie Sapphire™ GNSS s podporou multikonstelací (GPS, GLONASS and Galileo ready) a jedinečnou citlivostí na signál umožňují funkci i v zastíněných oblastech.

 

Rychlé ustavení, snadné ovládání a skvělý výkon umožňují systému LAND-PAK, abyuspokojil požadavky těch nejnáročnějších měřičů.

 

V ceně sestavy je:
- Kompaktní GNSS přijímač s anténou
 (Integrovaný Bluetooth, interní 3.5G modem)
- dvě interní Li-Ion baterie
- dvoulůžková nabíječka
- záznamník s programem SurvCE 4.03
 (Integrovaný Bluetooth, interní 3.5G modem)
- Li-Ion baterie s výdrží 10 hodin
- držák pro kontrolér
- USB stahovací kabel
- nabíječka zázmníku
- dotykové pero
- transportní kufr
- karbonová teleskopická výtyčka
- Program TRANSFORM MAX verze 1
- Návody v češtině
- Podložka bez optické centrace
- Adaptér s optickou centrací
- Záruka
- Technická podpora on-line

 

Více informací naleznete zde: www.land-pak.com