Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Měřící kolečka

Měřičské kolečko digitální DWM190

Kód: 800109
více
obrázků
DWM
DWM190
kolečko
Naše cena s DPH 1.452,-
Naše cena bez DPH
1.200,-
Běžná cena 1.499,- bez DPH
Doporučená cena 1.499,- bez DPH
?
Expedice - Skladem
Výrobce GEOOBCHOD
Katalogové číslo 800109
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

Profesionální měřící digitální kolečko. 


Kolečko DWM-190 je digitální měřidlo, které změří Vaši vzdálenost rychleji a jednodušeji než dosud. Tento nástroj Vám nahradí nepohodlná pásma. Jednoduše měří vzdálenost, kterou Vám ukáže okamžitě na displeji, či ji uloží do paměti. Další výhodné funkce Vám umožní vypočítat plochu či sečíst několik vzdáleností přesněji a okamžitě bez použití dalších přídavných zařízení.


Specifikace měřícího kolečka DWM-190:

 

Voda a prach: odpovídá IP54

Chrání přístroj před náhlým deštěm a prachem na pracovišti.

Důvěryhodná digitální indikace

Funkce podsvícení displeje LCD

Snadné sledování naměřené hodnoty díky LCD displeji na rukojeti.

Funkce paměti

Pouhým stisknutím tlačítka může být naměřená hodnota zachována, maximálně na 5 vzorků.

Flexible style pole

Je možné nastavit výšku pákou One-touch na sloupu.

s výložníkem

S ramenním poutkem vhodným pro nošení

 

Standardní příslušenství: obal z nylonu


Technické parametry:


Průměr kola:   190mm

Minimální čtení:   0.05m (5cm), 0.1m (10cm) jednotka v případě nepřetržitého měření nad 10km

Maximální rozsah měření:   99999.9m (asi 100 km)

Měření tolerančního rozsahu:   ± 0.5 %

Funkce paměti:   maximálně 5 pamětí

Zdroj napájení:   AAA baterie 3 ks (baterie jsou součástí balení)

Automatické vypnutí:   cca 5 minut po poslední operaci nebo statické

Trvalé provozní hodiny:   cca 30 hodin (pokud je alkalická baterie)

Voda a prachotěsnost:   Ekvivalentní k IP54

Maximální délka:   1017 mm

Minimální délka:   725 mm

Hmotnost:   1,1 kg