Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Laserové dálkoměry

Přesný laserový dálkoměr HANS HP30

Kód: 133298
HP30
presny laserovy dalkomer
dalkomer hp30
Naše cena s DPH 1.571,79
Naše cena bez DPH
1.299,-
Běžná cena 1.600,- bez DPH
Doporučená cena 1.600,- bez DPH
?
Expedice - Skladem
Výrobce Precaster
Katalogové číslo 133298
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce
Dokumenty ke stažení

Laserový dálkoměr s novou technologií MB2s. Měří do vzdálenosti 30m s přesností 1,5mm. Jednoduchý jako 1 – 2 – 3.


Nejpřesnější věc ve vaší kapse. HP30 je jedním z nejekonomičtějších a nejmenších laserových dálkoměrů na našem trhu. Navržen je pro vaši práci v terénu. Přívětivý rozměr a jednoduché ovládání vám pomohou ukončit měření mnohem dříve, než jste doposud zvyklí.

 

Technické parametry:

 

Model

HP30

Rozsah měření

0.05 – 30m

Rozlišení

0.001m

Přesnost

±2mm

Rychlost měření

0.5 sekundy

Typ laseru

660nm, Class 2,

Velikost paprsku

25mm na 30m

Baterie

2 x AAA

Výdrž baterií

Více než 10 000 měření

Rozměr

144.7 x 32 x 21.6 mm

Operační teplota

-5°C až +40°C

Skladovací teplota

-20°C až +60°C

Automatické vypnutí

 

-         Laser

30 sekund

-         Přijímač

180 sekund

 

 

 

- Pracovní rozsah a přesnost je závislé dobře nabitých bateriích, odraznosti materiálu cíle. Pokud není odraznost dobrá můžete použít odraznou desku, která ji zlepší.

 

- Při příznivých podmínkách může být přesnost 1,5mm rozdílný vliv 0,25mm/m která musí být uvažována při měření nad 10m.

 

- Při nepříznivých podmínkách, jako je sluneční svit, hrubý povrch, velmi krátká vzdálenost nebo slabá nebo velmi silná reflexe odrazného materiálu může vnést chybu 10mm.

 

 

 

OBSAH BALENÍ:

 

 Přístroj HP30, obal, AAA baterie 2x, manuál, záruka