Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Laserové dálkoměry

Laserový dálkoměr Leica DISTO D510 + nabíječka + baterie + brýle

Kód: 33322
DISTO D510
DOPRAVA ZDARMA
DISTO D510
DISTO D510 Bluetooth
Naše cena s DPH 11.228,80
Naše cena bez DPH
9.280,-
Běžná cena 11.990,- bez DPH
Doporučená cena 11.990,- bez DPH
?
Expedice - Skladem
Výrobce Leica
Katalogové číslo 33322
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce
Dokumenty ke stažení

Disto D510 je špičkový dálkoměr řady DISTO. Přístroj určený nejen k venkovnímu měření.


Přístroj DISTO D510 s barevným displejem je vybaven digitálním hledáčkem s optickým zvětšením, který Vám usnadní práci za sluníčka na velké vzdálenosti. Bluetooth nabízí propojení s chytrým telefonem, čímž získáte paměť pro vaše měření. Zvládá základní funkce jako měření délky, sčítání, odčítání, výpočet objemu a plochy a nepřímé měření pomocí Pythagorovy věty (2 a 3 body).

 

Technické parametry:

- přesnost 1mm

- dosah od 0,05m do 200m

- měření minimální a maximální vzdálenosti

- kontinuální měření (vhodné pro stanovení např. roztečí bodů)

- sčítání / odčítání jednotlivých měření

- výpočet plochy (délku jedné strany lze sečíst i z několika měření)

- sčítání / odčítání ploch

- výpočet kubatury (délku jedné strany lze sečíst i z několika měření)

- sčítání / odčítání kubatur

- nepřímé měření pomocí Pythagorovy věty (např. určení výšky domu)

- paměť na posledních 10 měření

 

- Digitální hledáček se čtyřnásobným zvětšením
- Prachotěsný a odolný vůči tekoucí vodě - IP65
- 360° sklonoměr
- Smart Horizontal Mode - přepočtená vodorovná délka
- Měření převýšení
- Bluetooth Smart
- Aplikace zdarma – Leica DISTO sketch

 

  Simple and precise targeting - Pointfinder with 4x zoom
With the Pointfinder, the Leica DISTO™ D510 takes measurements with perfect accuracy and in unfavorable light conditions. This is a decisive advantage when working outside in sunny weather. Even if the red laser point is no longer visible to the naked eye, the target can be seen exactly in the crosshairs on the display.
     
  Unlimited number of measuring options - 360° tilt sensor
The Leica DISTO™ D510 is equipped with a 360° tilt sensor. This means that it is not only possible to measure angles, but horizontal distances too! Combined with the Pointfinder, amazing indirect measurement options are provided. Hence, measurements are possible where no reflective target point is available e.g. when determining the height of a tree or when measuring the height of a reflecting glass facade. These could not be measured with a conventional laser distance meter.
     
  Efficient height profile measurement
Using this function, the Leica DISTO™ D510 displays distances and height differences to an established reference point. This makes it easy to quickly make profile measurements, without having to use more expensive measuring methods. Also, this function can be used to check whether cross beams are straight, the levelness of existing floors, among other applications.
     
  Quick sketching - Bluetooth® Smart with app
The Leica DISTO™ D510 is capable of more than just measuring. Measurement data can be conveniently and accurately transferred using the integrated Bluetooth® Smart Technology. The free app Leica DISTO™ sketch supports the creation of ground plans or tables on iPhone or iPad. Dimensions can even be entered onto photographs with no effort whatsoever.
     
  Modern ergonomics
Providing the simplest possible operation of complex measuring functions is a must for Leica Geosystems. The Leica DISTO™ D510 has been adapted to the user interface of modern cell phones. Furthermore your favourite functions can be assigned to a pair of selection keys, for quick access with a single button press. And the integrated, easy-to-understand help function does not leave you in the lurch on site.
     
  Tough and easy to clean - IP65
The housing and keypad are specially sealed against water and dust. Cleaning under running water is also no problem. Furthermore the laser distance meter can be used in all weather conditions, being dust-proof and water jet protected.
     
  ISO Standard 16331-1 – The standard for laser distance meters
The range and accuracy of laser distance meters depend on light conditions and reflectivity of the measuring target. For Leica Geosystems it is important that the instruments not only perform under perfect laboratory conditions, but above all under the kind of everyday working conditions encountered on construction sites. This is why, working together with external experts, the company have developed a standard by which laser distance meters can be tested and compared with each other.