Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Drons

Dron Inspire 1

Kód: 12485
Inspire 1
Inspire
Naše cena s DPH 95.590,-
Naše cena bez DPH
79.000,-
Běžná cena 89.000,- bez DPH
Doporučená cena 89.000,- bez DPH
?
Expedice - 5 dní
Výrobce
Katalogové číslo 12485
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

Inspire 1 nabéízí nejpokročilejší technologie od společnosti DJI v unikátním Transforming designu, 4K kamerou a neomezeným 360° výhledem. Komplexní platforma, která vám umožní dosáhnout nezapomenutelných leteckých zážitků.


FLEXIBILNÍ DESIGN

Silná ramena z karbonového vlákna pohybují s kamerou a mění způsob a úhel vašeho natáčení. Získejte komplexní a ničím neomezený obraz světa z perspektivy 360⁰. Vytvořte fotografie a videa, jaká dřív nebyla možná.

 
 
inspire 1 2
 

4K KAMERA

Natáčejte videa v kvalitě až 4K a snímejte fotografie s 12 megapixelovým fotoaparátem Inspire 1. Čočka sestává z devíti prvků po devíti skupinách, obsahujících asférický element produkující extrémní čistotu, a podporu Adobe DNG RAW, díky kterému bude každý váš záběr mistrovským dílem. Všechno je lepší ve 4K kvalitě!

                                                        
4K Video @30FPS            9 Element Lens                    12 Million Pixels
 
 Adobe DNG Support
 
 
Inspire 1
 
 
Inspire 1 4
 
Ïnspire 1 6
 
Inspire 1 5
 

KOMPLEXNÍ MOBILNÍ APLIKACE

Převezměte kompletní kontrolu nad svou kamerou a dronem s komplexní mobilní aplikací. Všechno od manuální kontroly. letecké telemetrie a dokonce i automatického startu a přistání je možno provést jediným kliknutím. Další funkce a vylepšení jsou na cestě.

SYSTÉM POLOHOVÁNÍ

Létání v interiérech je jednodušší než kdy dříve. A to díky technologií Optical Flow, která zajišťuje náležitou pozici dronu, a to dokonce i bez funkčního GPS. Senzory určí lokaci a výšku vašeho Inspire 1 a také automaticky vysunou podvozek během přistávání.