X

Provoz poboček od 22.10.2020


Na základě vyhlášení vlády ze dne 21.10.2020 do odvolání upravujeme chod našich poboček. Servis, tedy příjem a výdej přístrojů a pomůcek se servisem souvisejících ZŮSTÁVAJÍ V PROVOZU. Naše prodejny jsou pro přímý nákup zákazníků uzavřeny. Nové zboží lze objednávat po telefonu nebo v eshopu a vyzvedávat dle standardních podmínek.

Doporučujeme využít sníženou cenu dopravného a objednávat zboží s doručením na vaši adresu. I při přepravě velkých zásilek se vám budeme snažit vyjít vstříc s cenou přepravy.

Mezníky a kolíky můžete vyzvedávat v našich geoskládkách, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé ČR. Fungují 24 hodin, 7 dnů v týdnu. Ušetříte za dopravu.

 


Vyměňte si GNSS přijímač Galaxy G1S 2020

Zajímavá možnost výměny GNSS přístroje za nejnonvější model GALAXY G1S 2020

Na českém trhu již mnoho let působí značka SOUTH se svými GNSS přijímači, které se staly velmi oblíbenými pro svoji spolehlivost a dobrou cenu.

Do nového roku přichází značka SOUTH s řadou Galaxy G1S 2020, která se od předchozích typů liší několika novinkami – ty zaujmou všechny uživatele, kteří měří ve velmi ztížených podmínkách.

Přístroje této řady jsou dodávány s GNSS deskami značky Trimble. Konkrétně pro model South G1plus 2020 je to deska Trimble BD990 s plnou konfigurací všech družicových systémů a frekvencí, která tato nová deska nabízí.

Oba modely G1 2020 a G1S 2020 jsou dodávány s osvědčenou a spolehlivou deskou Trimble BD970, opět s plnou konfigurací všech družicových systémů.

GALAXY G1S 2020

Jaké jsou rozdíly mezi modely G1 a G1S?

Hlavní rozdíl mezi modelem G1 a G1S je v možnosti měření s náklonem. G1S aktivovaný senzor náklonu nemá, zatímco modely G1 a G1plus senzor náklonu mají.

Všechny přístroje řady Galaxy G1 2020 jsou dodávány s nejnovějším GSM modemem EC25E, který spolehlivě a stabilně řeší internetové připojení na všech dostupných mobilních sítích LTE, 3G, GPRS, EDGE a dalších.

Výhodou především do budoucna je ovládání GNSS přístroje a možnost komunikace přes Wi-Fi rozhraní a webové zobrazení všech funkcí přístroje.

Samozřejmostí je Bluetooth s dotykovým spojením, kdy se můžete párovat jen dotknutím přístroje.

Platební metody