XVyměňte si GNSS přijímač Galaxy G1S 2020

Zajímavá možnost výměny GNSS přístroje za nejnonvější model GALAXY G1S 2020

Na českém trhu již mnoho let působí značka SOUTH se svými GNSS přijímači, které se staly velmi oblíbenými pro svoji spolehlivost a dobrou cenu.

Do nového roku přichází značka SOUTH s řadou Galaxy G1S 2020, která se od předchozích typů liší několika novinkami – ty zaujmou všechny uživatele, kteří měří ve velmi ztížených podmínkách.

Přístroje této řady jsou dodávány s GNSS deskami značky Trimble. Konkrétně pro model South G1plus 2020 je to deska Trimble BD990 s plnou konfigurací všech družicových systémů a frekvencí, která tato nová deska nabízí.

Oba modely G1 2020 a G1S 2020 jsou dodávány s osvědčenou a spolehlivou deskou Trimble BD970, opět s plnou konfigurací všech družicových systémů.

GALAXY G1S 2020

Jaké jsou rozdíly mezi modely G1 a G1S?

Hlavní rozdíl mezi modelem G1 a G1S je v možnosti měření s náklonem. G1S aktivovaný senzor náklonu nemá, zatímco modely G1 a G1plus senzor náklonu mají.

Všechny přístroje řady Galaxy G1 2020 jsou dodávány s nejnovějším GSM modemem EC25E, který spolehlivě a stabilně řeší internetové připojení na všech dostupných mobilních sítích LTE, 3G, GPRS, EDGE a dalších.

Výhodou především do budoucna je ovládání GNSS přístroje a možnost komunikace přes Wi-Fi rozhraní a webové zobrazení všech funkcí přístroje.

Samozřejmostí je Bluetooth s dotykovým spojením, kdy se můžete párovat jen dotknutím přístroje.Platební metody