Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
OEM GNSS přijímače ASHTECH

GNSS sensor SP90m

Kód: 548794
SP90m
Naše cena s DPH 362.879,-
Naše cena bez DPH
299.900,-
Doporučená cena 310.000,- bez DPH
?
Expedice - 1 den
Výrobce Spectra Precision
Katalogové číslo 548794
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce
Dokumenty ke stažení

GNSS Spectra Precision SP90m je nejnovější přístroj s plným příjmem všech satelitních systémů.


The Spectra Precision SP90m is a powerful, highly versatile, ultra-rugged, and reliable GNSS positioning solution for a wide variety of applications in real-time and post-processing. It also comes with a variety of integrated communications options, such as Bluetooth, WiFi, UHF radio, cellular modem, and two MSS L-band channels to receive Trimble RTX correction services.

 

The modular form factor of the SP90m allows for a maximum in flexibility on how the receiver can be used, such as base station, continuously operating reference station (CORS), RTK or Trimble RTX rover, on-board machine integration, vessels, etc. The ultra-rugged design of the aluminum receiver housing protects the investment, especially in tough field environments.

 

The state-of-the-art and patented Z-Blade GNSS-centric technology uses all available GNSS signals to deliver fast and reliable positions in real-time. Besides supporting all currently available and future planned GNSS satellite signals, the SP90m GNSS receiver allows the connection of two GNSS antennas for precise heading determination without the need for a secondary GNSS receiver.

 

 • Most versatile, modular receiver design
 • Ultra-rugged design
 • Patented Z-Blade technology
 • 480-channel ASIC
 • Dual GNSS antenna inputs
 • Event marker input
 • PPS output
 • OLED display, keyboard, and Web UI
 • Internal TRx UHF radio
 • 3.5G cellular modem
 • Built-in Bluetooth and WiFi communication
 • SMS and e-mail alerts
 • Anti-theft technology
 • Backup RTK
 • RTK bridge
 • 2 MSS L-band channels
 • Trimble RTX correction services