Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
3D skenery

3D skener HORIZON

Kód: 125448
HORIZON
GEOSLAM

Informujte se na cenu zboží

?
Expedice - 4 dny
Výrobce
Katalogové číslo 125448
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce
Dokumenty ke stažení

 

ZEB HORIZON je nejnovějším přírůstkem rodiny 3D skenerů od firmy GeoSLAM. Se svým dosahem 100 metrů se skvěle hodí pro vnitřní i venkovní použití. Díky lehké konstrukci však vyniká i při zaměření interiérů nebo na palubě dronu.

 


Neomezené možnosti

Se sběrem dat rychlostí 300.000 bodů za sekundu, informací o intenzitě, dosahem 100 metrů a přesností 1-3 cm je nový ZEB HORIZON použitelný v mnoha aplikacích, například:

  • Tvorba 2D půdorysných plánů
  • Výpočty kubatur
  • Skutečné zaměření staveb
  • Získání dat pro BIM
  • Identifikace objektů
Na rozdíl od těžkých stacionárních skenerů a přístrojů závislých na těžkopádných vozících je lehký skener ZEB HORIZON díky své modularitě vhodný a připravený nejen ke skenování z ruky, ale i k provozu na dronu – bezpilotním leteckém prostředku nebo na jiných dálkově řízených modelech a autonomních vozidlech.
Více informací najdete na Google+

Zařízení je dodáváno v praktickém batohu pro snadné přenášení. Existuje ale více doplňků, které ještě více přidají na hodnotě celkovému řešení:

  • Teleskopická tyč – díky ní dostanete svůj ZEB-HORIZON do těžko přístupných míst. Do jeskynní pukliny, dvojitého stropu, pod hranu mostu, atd.

  • Pro použití skeneru HORIZON na palubě dronu je připraven speciální UAV upevňovací držák. Skeny pořízené ze vzduchu dodají vašemu projektu jinou perspektivu a doplní data, která by jinými metodami nebylo možné získat.

  • Dodejte svému mračnu bodů barevnou RGB informaci. Díky nové ZEB-CAM tak nejen obarvíte mračno bodů, ale získáte i video dokumentaci skenovaného objektu