Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Setkání uživatelů GNSS + podpora 2020

Setkání uživatelů GNSS techniky - další osoba

Kód:
Setkání
Naše cena s DPH 1.694,-
Naše cena bez DPH
1.400,-
?
Expedice - Skladem
Výrobce GEOOBCHOD
Katalogové číslo
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce
Dokumenty ke stažení

Setkání uživatelů GNSS techniky, aneb Vy i vaše přístroje si zaslouží relaxaci

14.-15.1.2020 Hotel Luna v Koutech u Ledče nad Sázavou - prezentace od 10 :00, začátek přednášek 12 :00


 

 

Setkání uživatelů GNSS techniky

aneb jak správně využívat GPS+GLONASS+GALILEO+BEIDOU

 

14.-15.1.2020 Hotel Luna v Koutech u Ledče nad Sázavou

 

 

Vážení zákazníci,

 

dovolte mi, abych vás pozval na každoroční Setkání uživatelů GNSS techniky. Letos se chceme zaměřit na podrobné informace o fungování všech satelitních systémů, které u nás můžete využívat a na jejich výhody, nevýhody a hlavně možnosti. Internetové připojení se stále vyvíjí a vy potřebujete vědět, jaké máte možnosti v terénu, a proto část přednášek bude na toto téma. Školení proběhne i na nejnovější SurvCE a předvedeme i nový TRANSFORM MAX 1710 verze 3. Mnozí z vás honí sebe i přístroje opravdu každý den a tak si zasloužíte načerpání nových informací, jak efektivněji přístroje využívat, jak zařadit do měření nové možnosti a technologie, ale i připravit stroje na novou sezónu.

 

Řekneme vám tajné informace o nových možnostech GNSS sítě referenčních stanic GEOORBIT a pro účastníky tohoto setkání bude připravena speciální nabídka - 25% sleva na všechny objednané účty do léta 2020. Ukážeme vám, jak vaši stanici připojíte do GSM sítě i v místě, kde je jenom 4G nebo Wi-Fi internet a co vám toto nastavení přinese. Doufám, že pro vás bude zajímavá i ukázka, co všechno dovede nejnovější SurvCE a jak jej využít při běžném měření v terénu. Připravujeme další video návody, které vám rozdáme a budete je mít k dispozici po celý rok nebo pro vaše nové zaměstnance. Všichni účastníci obdrží nový TRANSFORM MAX 1710 verze 3, který je schváleným programem pro práci v KÚ. Dále vám budeme prezentovat stav a budoucnost všech GNSS systémů.

 

V letošním roce budeme opět nabízet kompletní servisní činnost na všechny vaše GNSS přístroje, totální stanice i další příslušenství, včetně kalibrací, které jsou čím dál více žádané.

 

Večerní posezení bude tentokráte zpestřené překvapením a promítáním a povídáním o cestě po stopách Čingischána.  

 

      

Program 14. 1. 2020 „Setkání uživatelů GNSS“:

10:00 – 12:00 – Prezence účastníků

12:00 – 12:20 – Zahájení a prezentace geoobchod – tým geoobchod, s.r.o.

12:20 – 13:30 – nejnovější SurvCE – založení zakázky a nové funkce – Aleš Rucký

13:30 – 14:00 – Přestávka – Předvedení nových GNSS systémů

14:00 – 14:30 – Prezentace GEOVAP – Pavel Cimpl

14:30 – 15:30 – nejnovější SurvCE – Mapové podklady, internet v terénu – Vojtěch Jirka

15:30 – 16:00 – Přestávka – Předvedení nových jednomužních totálních stanic

16:00 – 16:20 – Nové trendy v mobilním mapování a monitoringu - Jan Grygar

16:20 – 16:40 – Prezentace aplikací pro Android – GeoGIS a SurvX – Vojtěch Jirka

16:40 – 17:00 – Prezentace SOUTH – Max a Charlie

17:00 – 18:00 – Přednáška z ČUZK, nové protokoly, problémové věci s GNSS, ... – Pavel Taraba

18:00 – 18:10 – Doplnění informací a instrukce pro večer

 

19:30 – xx:xx – Večeře a společné posezení s překvapením a promítáním o Čingischánovi

 

 

Program 15. 1. 2020 „Setkání uživatelů GNSS“:

  7:00 -   9:00 – Snídaně pro účastníky, kteří přespávali

  8:00 -   9:00 – Prezence nových účastníků

  9:00 – 10:00 – novější SurvCE – Mapové funkce, připojení fotek a další podrobnosti – Aleš Rucký

10:00 – 10:30 – Transform MAX 1710 verze 3 – Aleš Rucký

10:30 – 11:00 – Přestávka – Předvedení nových GNSS systémů a totálních stanic

11:00 – 12:00 – Nové možnosti v síti GEOORBIT – Kompletní podrobnosti – Ing. Zdeněk Lukeš

12:00 - ……    – Individuální dotazy, další záležitosti – tým geoobchod

 

Předvádění a prezentace 14. – 15. 1. 2020:

 

Prezentace GNSS SOUTH – Max a Charlie+ Jiří Pšenička – během prezentací budou k dispozici všechny GNSS přístroje SOUTH pro vaše otestování včetně všech nových funkcí.

 

Prezentace software GEOVAP – Pavel Cimpl, Ladislav Osinek – během celého dne budou zástupci GEOVAP předvádět jejich kompletní softwarovou geodetickou linku, včetně možného zaškolení.

 

Fotogrammetrický software 3Dsurvey a systém Senceive – Jan Grygar – během prezentací bude pro předvedení měření a vyhodnocování k dispozici vše z nových technologií.

 

 

 

 
 


 

 


Přijedu, co získám:

 

Setkání uživatelů GNSS techniky 3 800 Kč za první osobu,

cena za každou další osobu z jedné firmy nebo rodiny 1 400 Kč

 

Do ceny je zahrnuta 25% sleva na objednávku korekční dat v síti GEOORBIT, upgrade GNSS techniky, školení, konzultace, předvedení geodetické techniky, FLASH disk s prezentací a návody, jedna noc ubytování, občerstvení, večerní raut. Ceny servisních zásahů budou vypočteny individuálně a předem konzultovány se zákazníkem, přičemž na kalibrace bude počítána sleva 20%. Upgrade na TRANSFORM MAX 1710 verze 3. Celoroční GNSS servisní, telefonická i mailová podpora, včetně post-processingových výpočtů.

 

 

 

Nepřijedu, přesto mohu získat:

 

Cena upgrade GNSS techniky 3 800 Kč (pro ty co nepřijedou)

 

Do ceny je zahrnuto upgrade GNSS techniky, video školení, FLASH disk s prezentací a návody. Ceny servisních zásahů budou vypočteny individuálně a předem konzultovány se zákazníkem, přičemž na kalibrace bude počítána sleva 20%. Upgrade na TRANSFORM MAX 1710 verze 3. Celoroční GNSS servisní, telefonická i mailová podpora, včetně post-processingových výpočtů.

 

 

 

Sleva pro zákazníky s nakoupenou GNSS technikou v roce 2019 je 20%. Sleva pro školy je stanovena na 50%. Slevy se nedají sčítat. Stornovací poplatek činí v den zahájení Setkání uživatelů GNSS techniky 0 Kč. Pokud se tedy přihlásíte a nezúčastníte, nebude vám účtován žádný stornovací poplatek. Ceny jsou uvedeny bez DPH. Organizátor si vyhrazuje právo na přeložení termínu konání této akce nebo odmítnutí některých přihlášek z důvodů velkého počtu účastníků

 

Na příjemné setkání se s vámi těší za geoobchod, s.r.o.          

 

 

 

 

 

 

                                    

       Aleš Rucký

 

 

Prosíme o zavolání či zaslání informace o počtu účastníků co nejdříve.

Tel: 466 644 665 nebo mail: info@geoobchod.cz

 

Plánek příjezdu Kouty 77, u Ledče nad Sázavou:

 

 

 

 

Cesta od dálnice D1 - Sjeďte z D1 na 81. kilometru a jeďte na Ledeč nad Sázavou. Hned za obcí Kamenná Lhota u rybníka a fotbalového hřiště odbočte doprava na Kouty a pokračujte rovně. Po projetí obcí Kouty přijedete k rybníku, u kterého již uvidíte hotel Luna.

 

 

Plánek příjezdu na hotel LUNA:

Hotel LUNA