XRobotická totální stanice FOCUS 50

Spectra Geospatial FOCUS 50 je nejnovější robotická totální stanice

Spectra Geospatial FOCUS 50 je nejnovější robotická totální stanice, kterou si můžete přizpůsobit tak, aby vyhovovala vašim potřebám. K dispozici je ve třech modelech s úhlovou přesností dle vašeho výběru – 1, 2, 3nebo 5. FOCUS 50 se vyznačuje plynulostí posunu MagDrive™, stabilitou SurePoint™ a produktivitou systému Autolock.

Magdrive je systém velmi tichého pohonu přístroje. Stroj se díky tomu přesně a spolehlivě otáčí a opakuje měření úhlu, včetně nekonečného jemného docílení.

Technologie SurePoint eliminuje chyby úhlového měření spojené s posunem nebo poklesem stativu v reálném čase.

Systém Autolock automaticky sleduje a uzamyká hranol, aby se omezily chyby související s ručním zacílením, a také se zkrátí prostoje tím, že není nutné znovu namířit přístroj pro každé měření.

Tato vysoce výkonná robotická totální stanice je navržena tak, aby jste ji velmi rychle uměli ovládat a dokonale využila všech možností připravených programů jako je například Origin, Layout Pro a Survey Pro. 

 

Totální stanice FOCUS 50 je k dispozici ve třech modelech, Autolock, Short Range Robotic a Long Range Robotic. Autolock používá kabelové spojení pro komunikaci s datovým záznamníkem, který musí být blízko totální stanice. Model Short Range Robotic používá Class 1 Bluetooth pro komunikaci s datovým kontrolerem s dosahem až 550m s RANGER 5 Long Range Robotic Model využívá naše patentované 2,4 GHz rádio pro komunikaci s datovými záznamníky.

Robotickou totální stanici FOCUS 50 lze používat s Ranger 5, Ranger 7 nebo tabletem TRIMBLE, ale i s dalšími datovými záznamníky jiných výrobců. Výkonný, snadno použitelný, cenově dostupný a odolný FOCUS 50 poskytuje vysoký výkon a všestrannost pro každý způsob práce.

 Platební metody