XNESTLE PULSAR HV-R

Nový kvalitní rotační laser v nabídce.

Do nabídky zařazujme nový rotační laser německého výrobce NESTLE Gottlieb. Tento laser je samonivelační s velmi snadným a intuitivním ovládáním. Díky přesností 1mm/10m lze přístroj použít při většině nivelačních úloh nejen na stavbě, ale i při vertikálním svislém usazování díky možnosti práce v tomto režimu.

Masivní hliníkové pouzdro činí přístroj robustním a odolným. Laserová dioda má dobře viditelný laserový paprsek, který zvyšuje viditelnost pro práci v interiéru i v exteriéru. Detektor laseru dodávaný v sadě zobrazuje odchylku od roviny na displeji v odchylce mm, což má vliv na urychlení práce, kdy není v některých případech nutné vystředit pozici detektoru na lati přesně do roviny laseru. Přístroj je rovněž vybaven laserovou olovnici pro vycentrování na bod či nastavení orientace/záměrné přímky při práci ve vertikální poloze.

Rozložením tlačítek, ovládáním, přesností i odolností se jedná o téměř identický model s oblíbeným laserem NEDO SIRIUS HV. Nicméně cena tohoto přístroje je příznivější.

Platební metody