X

Provoz poboček od 22.10.2020


Na základě vyhlášení vlády ze dne 21.10.2020 do odvolání upravujeme chod našich poboček. Servis, tedy příjem a výdej přístrojů a pomůcek se servisem souvisejících ZŮSTÁVAJÍ V PROVOZU. Naše prodejny jsou pro přímý nákup zákazníků uzavřeny. Nové zboží lze objednávat po telefonu nebo v eshopu a vyzvedávat dle standardních podmínek.

Doporučujeme využít sníženou cenu dopravného a objednávat zboží s doručením na vaši adresu. I při přepravě velkých zásilek se vám budeme snažit vyjít vstříc s cenou přepravy.

Mezníky a kolíky můžete vyzvedávat v našich geoskládkách, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé ČR. Fungují 24 hodin, 7 dnů v týdnu. Ušetříte za dopravu.

 


GPS záznamník MobileMapper 20

Vidím či bdím. Vy jste tu kolego dvakrát? Snad to nezpůsobil nový MobileMapper 20, který nabízí také hodně funkcí dvakrát lepší než předchozí model.

Vidím či bdím. Vy jste tu kolego dvakrát? Snad to nezpůsobil nový MobileMapper 20, který nabízí také hodně funkcí dvakrát lepší než předchozí model.

Geografické informační systémy pronikají širokou škálou odvětví, proto byl vyvinut MobileMapper 20. A oproti předchozímu typu MobileMapper 10 nabízí mnoho vylepšení.

Rozšířené schopnosti ve srovnání s MobileMapper 10:
- Nový 3.5G celulární modem
- Zvětšená rozlišovací schopnost displeje, nyní VGA
- Rozšířená kapacita paměti (RAM:256/ROM:512 MB)
- Zvětšené rozlišení fotoaparátu 5 MP
- Windows Embeded 6.5 s volitelným jazykem
- Rozšířená záruční lhůta: 2 roky
- Několikadenní životnost baterie
- Přesnost 1-2m

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDEPlatební metody