XDigitální nivelační přístroj GEOMAX ZDL700

Konec chybám v zápisu nivelačního pořadu

digitální nivelační přístrojNový digitální nivelační přístroj ZDL700 nabízí nejenom vysokou přesnost 0.7mm/km, ale i spolehlivost měření. Už se vám nestane, že na lati odečtete 2.738 a do zápisu nivelačního pořadu napíšete 2.783. GEOMAX ZDL700 vás také upozorní na špatné měřické podmínky nebo příliš nakloněnou nivelační lať s čárovým kódem, což může způsobit dodatečné chyby a vy o nich budete vědět. Přístroj může zaznamenávat hodnoty měření do vnitřní paměti a tu pak vyčtete přes USB kabel, který je dodávaný v každé sestavě. ZDL700 také umožňuje měření bokem i vytyčování výšek. Měření je možné zvolit jako technickou nivelaci nebo přesnou nivelaci, k té je ovšem potřeba použít sklolaminátovou digitální lať, aby bylo dosaženo minimální roztažitelnosti a docílila se tak přesnost 0.7 mm/km. Také je možné velmi jednoduše přenášet výšky na stavbě a hodnoty si zaznamenat i třeba pro měření v síti. Přístroj také měření a zaznamenává vzdálenost k nivelační lati, čímž si jednoduše můžete svoje záměry rozměřit a dodržet tak podmínky pro přesnou nivelaci.

K hodnotám o čtení na lati a vzdálenosti se přidává i číslo bodu, které buď prostě vybíráno ve stanovené číselné posloupnosti, nebo je možné při měření vpřed a vzad použít stejné číslo bodu na místě lati, čímž se také zjednodušuje zápis a následné zpracování dat.

Program GLevel je produktem firmy GEOOBCHOD a nabízí všechny výpočty nivelačního zápisníku ze všech dostupných digitálních nivelačních přístrojů. U přístroje GEOMAX ZDL700 se používá výstup ve formátu GSI, který se do programu načte, popřípadě mírně upraví nebo doplní o přestavby, které nešly měřit digitálně, a celý zápisník se spočítá. Nová technologie vám pomůže a urychlí vaší práci, pokud chcete koupit nový nivelační přístroj, zvažte i tuto variantu.

ZDL700

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Platební metody