Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

Záznamníky a kontrolery

SEŘADIT PRODUKTY DLE
Tablet Caterpillar CAT T20

Lehký odolný tablet od firmy Caterpillar s operačním systémem Windows 10 je ideálním pomocníkem do terénu. Tablet splňuje ochrannou normu IP67. Pro měření v terénu doporučujeme instalovat program SurvPC 6. 

26.900,-
naše cena bez DPH
GPS záznamník SOUTH X11 PRO

SOUTH X11 je nový záznamník s dotykovým displejem.

26.900,-
naše cena bez DPH
GPS záznamník SOUTH S720

SOUTH S720 je lehký ale odolný záznamník.

16.900,-
naše cena bez DPH
GPS záznamník SOUTH X11 lite

SOUTH X11 je nový záznamník s dotykovým displejem.

22.900,-
naše cena bez DPH
GPS záznamník SOUTH S10

SOUTH S10 je další PDA / GPS / GSM ruční mapovacích záznamník

22.900,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Záznamník Carlson Mini 2 (Archer 2)

Datrový zázmník Carlson Mini 2 (Archer 2) je profesionální velmi odolný.

54.900,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Datový záznamník Trimble T41

T41 je nejnovbější datový záznamník s novým dotykovým displejem typu iPhone.

49.900,-
naše cena bez DPH
Záznamník LT30 + SurvCE 4.0

SOUTH S10/LT30 je další PDA / GPS / GSM ruční mapovacích záznamník, tento model včetně SurvCE verze 4

39.900,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Datový záznamník MESA

MESA je profesionální velmi odolný handhelds extrémně velkým displejem.

66.900,-
naše cena bez DPH
záznamník GETAC P336

Extrémně odolný hand-held s IP68 certifikací. Operační systém Windows Embedded Handheld 6.5. Přijímač nabízí spojení pomocí RS232 Serial Port, USB, OTG, Bluetooth, .... Kvalitní displej velmi dobře viditelný i za slunečného dne.      

23.900,-
naše cena bez DPH
MobileMapper 10

MobileMapper 10 je další PDA / GPS / GSM ruční mapovacích přístroj.

26.900,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA ASHTECH MobileMapper 120

MobileMapper 120 je nejnovější generace ručních mapovacích přístrojů na trhu.

79.000,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Trimble / SpectraPrecision Ranger - 3

Ranger 3 je datový záznmaník s plnou alfanumerickou klávesnicí.

84.900,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA SpectraPrecision Nomad 900

Velmi robustní a odolný datový záznamník.

49.900,-
naše cena bez DPH
SpectraPrecision Recon 400

Velmi robustní a odolný datový záznamník.

29.900,-
naše cena bez DPH
PSION Workabout Pro4

Velmi robustní a odolný datový záznamník PSION

29.900,-
naše cena bez DPH
Záznamníky a kontrolery

Odolné záznamníky a kontrolery mnoha světových výrobců, kteří jsou ve svých oborech lídry najdete v našem sortimentu. Ptejte se další na možnosti.

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative