Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

Výtyčky

SEŘADIT PRODUKTY DLE
Výtyčka 2,6m

Teleskopická červeno-bílá výtyčka. Výsuv 2,6m, složená 1,42m.

3.200,-
naše cena bez DPH
Výtyčka 3,6m

Teleskopická červeno-bílá výtyčka. Výsuv 3,6m, složená 1,51m.

3.700,-
naše cena bez DPH
Výtyčka 5m

Teleskopická červeno-bílá výtyčka. Výsuv 5m, složená 1,64m.

4.200,-
naše cena bez DPH
Trasírka

Universální lehká šroubovací trasírka. Materiál - dural. Max. délka 2 m, ve slož. stavu 1,21 m.

590,-
naše cena bez DPH
Výtyčka - trasírka LADY 2.1m

Universální lehká šroubovací trasírka. Materiál - dural. Max. délka 2.1 m, ve slož. stavu 1,22 m. V sestavě s příložnou seřiditelnou libelou a obalem.

1.890,-
naše cena bez DPH
Karbonová výtyčka 2 m

Geoquick karbonová výtyčka 2 m profesionální trasírka. Teleskopická výtyčka pro GPS přístroje. Hmotnost 0.78kg!

3.400,-
naše cena bez DPH
Karbonová teleskopická výtyčka 2,5 m

Geoquick karbonová teleskopická výtyčka 2.5 m profesionální trasírka. Teleskopická výtyčka pro GPS přístroje. Hmotnost 0.73kg!

3.400,-
naše cena bez DPH
Stojánek - základní

Stojánek k výtyčce. Kvalitní stojan pro upevnění výtyčky do svislosti.

640,-
naše cena bez DPH
Geotykadlo - dvojnožka SECO

Dvojstojánek pro jednoduché položení výtyčky s hranolem nebo GPS přijímačem.

1.490,-
naše cena bez DPH
Geotykadlo - dvojnožka NESTLE

Dvojstojánek pro jednoduché položení výtyčky s hranolem nebo GPS přijímačem.

1.290,-
naše cena bez DPH
Držák výtyčky pro stativ

Držák výtyčky pro různé průměry výtyčky. Kvalitní stojan pro upevnění výtyčky do svislosti.

2.600,-
naše cena bez DPH
Stojánek - dvojstojánek GPH11

Stojánek k výtyčce. Kvalitní stojan pro upevnění výtyčky do svislosti.

3.900,-
naše cena bez DPH
Stojánek - trojstojánek GPR23

Stojánek k výtyčce. Kvalitní stojan pro upevnění výtyčky do svislosti.

3.900,-
naše cena bez DPH
Příložná libela pro výtyčky

Příložná libela vhodná pro námi dovážené výtyčky.

490,-
naše cena bez DPH
Příložná libela pro výtyčky nebo trasírky

Příložná libela pro trasírky, výtyčky a nivelační latě vhodná nejenom pro námi dodávané zboží

490,-
naše cena bez DPH
1 
Výtyčky

Výtyčky někdy také nazývané trasírky 2,6m, 3,6m a 5m. Na výběr různé druhy výtyček a příslušenství.

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative