Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
TomTom - navigace

TomTom GO 610 World Traffic LIFETIME mapy

Kód: 555226
Naše cena s DPH 7.489,90
Naše cena bez DPH
6.190,-
?
Expedice - 2 dny
Výrobce TomTom
Katalogové číslo 555226
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

Doživotní světové mapy. Aktualizujte mapy všude ve světě bez příplatku po celou dobu životnosti vašeho zařízení. 


Doživotní přístup ke službě TomTom Traffic prostřednictvím smartphonu. 
Jezděte s dopravními informacemi v reálném čase prostřednictvím smartphonu po celou dobu životnosti svého zařízení. 

Doživotní přístup ke službě Rychlostní radary. 
Mějte přehled o přesné poloze všech rychlostních radarů po celou dobu životnosti vašeho zařízení. 

- Dokonalé navádění jízdními pruhy
- Rychlé hledání
- Klepnout a jít
- Speak & Go 
- Aktualizace zdarma 
- MyDrive 
- Držák Click & Go 
- Plně interaktivní displej 

TECHNICKÉ ÚDAJE: 
Výdrž baterie: až 2 hodiny provozu bez nabíjení
Připojení smartphonu: Služby TomTom Traffic, Rychlostní radary TomTom, QuickGPSFix prostřednictvím připojení Bluetooth® ve vašem smartphonu
Montáž do vozidla: Držák Click & Go
Interní paměť: 8 GB
Slot na karty: microSD
Displej: Dotykový s úhlopříčkou 6" (15 cm), rozlišení 800 x 480 pixelů, kapacitní, širokoúhlý 16:9
Rozměry: 16,99 x 10,48 x 2,22 cm
Hmotnost: 300 gramů 

Obsah balení: 
GO 610, držák Click & Go, USB kabel a nabíječka do automobilu, instalační plakát. 

Displej

Y
Y
6 palců

Navigace

N
N
N
N
Y
N
(?)
Y
Y
Y
N
N
(?)
N

Mapové podklady

  • mapy Evropy mapy Evropy
  • mapy USA mapy USA
silniční
  • Silniční Silniční

Multimedia

N
N
N
N
(?)

Další parametry

24 měsíců
N
Vestavěná Li-Ion
  • pro osobní auto pro osobní auto
TomTom