Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
GNSS Spectra Precision

GNSS přijímač ProMark800 + T41

Kód: 10054
GNSS přijímač ProMark800 + T41
Naše cena s DPH 325.490,-
Naše cena bez DPH
269.000,-
Běžná cena 249.000,- bez DPH
Doporučená cena 249.000,- bez DPH
?
Expedice - Neznámá
Výrobce Spectra Precision
Katalogové číslo 10054
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

GNSS přijímač Spectra Precision® ProMarkTM 800 nabízí skvělý výkon s nejnovější technologií.


• 120 kanálů pro příjem GNSS satelitů
• GPS + GLONASS + GALILEO + SBAS
• RTK rover i základna, post-processing
• Použitelné v RTK sítích VRS, MAC i FKP
• Nová Z-Blade technologie
• Jen dva GPS satelity stačí
• Výkonný GNSS přijímač
• Funkční v hlubokých údolích, pod stromy, …
• Vestavěný kvalitní GSM modem

 

Se 120 kanály, které používají všechny možnosti GNSS satelitů L1/L2/L5 GPS, GLONASS, GALILEO pomocí nové Z-Blade technologie. ProMark 800 poskytuje spolehlivé, v terénu osvědčené řešení. Můžete kontinuálně měřit s vysokou přesností ve ztížených podmínkách.

 

Nová Z-Blade GNSS centrální technologie optimalizuje použití všech GNSS signálů a nabízí výhodu za každé GNSS konstatace vyhodnotit rychle a spolehlivě RTK pozici. Protože Z-Blade GNSS centrální technologie dokonce když je GPS pokrytí nedostatečné, ale další satelity jsou k dispozici. ProMark800 bude počítat fixovanou polohu i přes tyto špatné podmínky. V úzkém údolí nebo pod hustým stromem nemusíte říkat, že nemůžete měřit, protože ProMark 800 to zvládne. ProMark800 není závislí hlavně na GPS satelitech, všechny ostatní systémy jsou stejně hodnotné. Stačí ke dvou dostupným GPS satelitům přidat čtyři další (GLONASS nebo GALILEO) a ProMark 800 začne nabízet fixovanou polohu. Z-Blade technologie zpracovává všechny dostupné satelitní signály rovnoměrně a kombinuje pro optimální výkon.

 

• Plně nezávislé GNSS satelitní zpracování
• Plné měření kódových i fázových signálů
• Rychlá detekce pro získání a obnovení GNSS signálů
• Skvělá ochrana více cestného šíření signálů
• Používání SBAS a GLONASS měření pro posílení GPS řešení
• Rozšířené řešení, které je spolehlivé i v údolích a pod stromem

 

V ceně sestavy je:
- Kompaktní GNSS přijímač s anténou
 (Integrovaný Bluetooth, interní 3.5G modem)
- dvě interní Li-Ion baterie
- dvoulůžková nabíječka
- záznamník s programem SurvCE 4.03
 (Integrovaný Bluetooth, interní 3.5G modem)
- Li-Ion baterie s výdrží 10 hodin
- držák pro kontrolér
- USB stahovací kabel
- nabíječka zázmníku
- dotykové pero
- transportní kufr
- karbonová teleskopická výtyčka
- Program TRANSFORM MAX verze 1
- Návody v češtině
- Podložka bez optické centrace
- Adaptér s optickou centrací
- Záruka
- Technická podpora on-line