Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
GNSS Spectra Precision

GNSS Ashtech MobileMapper 10

Kód: 111111211
GNSS Ashtech MobileMapper 10
Naše cena s DPH 28.919,-
Naše cena bez DPH
23.900,-
Běžná cena 30.000,- bez DPH
?
Expedice - Neznámá
Výrobce Spectra Precision
Katalogové číslo 111111211
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

MobileMapper 10 je další PDA / GPS / GSM ruční mapovacích přístroj.


Geografické informační systémy pronikají širokou škálou odvětví, proto byl vyvinut MobileMapper 10. Rostoucí potřeba přesné navigace a lokalizace je přirozený požadavek, který zjednodušuje sběr dat a Ashtech a jeho GNSS přijímače umožní širší přístup k profesionálnímu mapování. Dnes s MobileMapper 10, který umožňuje použití profesionálně přesného GIS přijímače každým uživatelem. MobileMapper 10 podporuje vaší produktivitu práce • Zapište vaše data v reálném čase s polohou s metrovou přesností • Spojte polní data a kancelářské pracovní síly pro maximální efektivitu • Dosáhněte půlmetrové přesnosti s dodatečným zpracováním Vybalte a začněte používat MobileMapper 10 • MM 10 je připravený pro použití s kompletním mapovacím řešením • Uživatelsky příjemný Windows® Mobile 6.5 • Snadno použitelný software pro další aplikace Vytvořený pro mobilní GIS • Kompaktní a lehký pro optimální použití a pohodlí • Integrovaná komunikace pro snadný přesun dat • Přijímač s nabídkou několikadenní životností baterie • odolné řešení pro venkovní použití MobileMapper Field a kancelářský software = kompletní řešení Ashtech MobileMapper 10 nabízí softwarovou soupravu zahrnující všechno, co GIS profesionálů opravdu potřebuje. Vše bez komplikovaných a zřídka užívaných funkcí. Vše k dispozici na polním a kancelářském software. MobileMapper Field je perfektní řešení pro GIS sběr dat, aktivní management, územní měření, vytvoření map a aktualizací. Software je intuitivní a snadno použitelný, který nevyžaduje dlouhý trénink. MM10 také poskytuje přímé rozhraní externím senzorům (výškoměr, kompas a zrychlovač) pro kompletní řešení. Ashtech MobileMapper kancelářský nástroj může být použitý pro dodatečný výpočet hrubých GPS dat. Skrz internetové spojení, MobileMapper Office může automaticky najít a stáhnout základní datové soubory. Přizpůsobivý MobileMapper 10 s vašimi aplikacemi S Windows mobilem 6.5 můžete jednoduše instalovat další potřebné utility nebo software na váš MobileMapper 10. Můžete sbírat GIS/GPS body a mapy přes GIS aplikaci dle vaší volby a používat nekonečné množství dalších programů jiných výrobců jako ESRI ArcPad nebo Topol a další.

Navržen nejen pro sběr dat do GIS a mapování, MobileMapper 10 integruje otevřený operační systém, vestavěné komunikace s výkonnou Ashtech BLADE technologii.