Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

GNSS Spectra Precision

SEŘADIT PRODUKTY DLE
GNSS přijímač Spectra Precision - SP60

GNSS přijímač Spectra Precision SP60 je nejlehčím GNSS přijímačem na trhu

159.900,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač Spectra Precision - SP80

Spektra Precision SP80 je nová generace GNSS přijímače, který kombinuje desetiletí vývoje GNSS RTK s revolučně novým GNSS zpracováním. 

269.000,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač SP 90m

Spektra Precision SP90m je nový GNSS sensor s příjmem signálů na 480 kanálech. využívá možnosti RTK, RTX, Post-processingu  a dalších důležitých vlastností, pro využití přístroje ve všech aplikacích a odvětvích.

249.000,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač ProMark800

GNSS přijímač Spectra Precision® ProMarkTM 800 nabízí skvělý výkon s nejnovější technologií.

199.000,-
naše cena bez DPH
ProMark 700 + záznamník T41

GNSS přijímač Spectra Precision® ProMark 700 je nejlehčím GNSS přijímačem na trhu. T41 nejnovější odolný záznamník.

199.000,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač ProMark800 + MobileMapper 20 se SurvCE pro JTSK

GNSS přijímač Spectra Precision® ProMarkTM 800 nabízí skvělý výkon s nejnovější technologií.

249.000,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač ProMark800 + T41

GNSS přijímač Spectra Precision® ProMarkTM 800 nabízí skvělý výkon s nejnovější technologií.

269.000,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač ProMark800 + CARLSON mini2 se SurvCE

GNSS přijímač Spectra Precision® ProMarkTM 800 nabízí skvělý výkon s nejnovější technologií. S novým záznamníkem CARLSON mini2 a programem SurvCE.

269.000,-
naše cena bez DPH
ProMark 220 - Spectra Precision

GNSS přijímač Spectra Precision ProMark 220 je velmi lehký prouktivní GNSS přijímač.

157.900,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač Spectra Precision - ProMark 120

Nový GNSS přijímač ProMark 120 je určený především pro post-procesingové měření.

129.000,-
naše cena bez DPH
GNSS Ashtech MobileMapper 10

MobileMapper 10 je další PDA / GPS / GSM ruční mapovacích přístroj.

23.900,-
naše cena bez DPH
ASHTECH MobileMapper 100

Je nejnovější generace ručních map. přístrojů uvedených na trh firmou Ashtech.

66.290,-
naše cena bez DPH
1 
GNSS Spectra Precision

GNSS přijímače od Spectra Precision dříve označované ASHTECH, THALES nebo MAGELLAN, mají za sebou více než 20 let vývoje a proto jsou velmi spolehlivé.

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative