Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Software pro GNSS

Software NovAtel Inertial Explorer

Kód: 15442228
Inertial Explorer
Naše cena s DPH 399.300,-
Naše cena bez DPH
330.000,-
Doporučená cena 330.000,- bez DPH
?
Expedice - Skladem
Výrobce Novatel
Katalogové číslo 15442228
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce
Dokumenty ke stažení

Inertial Explorer® dokonalý post-procesingový software pro maximální přesnost GNSS nebo kombinovaných INS szstémů. Vzhodnocení pozice, rzchlosti, výškz, přesnosti a dalších požadovaných vlastností.


Inertial Explorer® (IE) maximizes the performance of your GNSS/INS hardware by ensuring you get the position, velocity and attitude accuracy your application requires. The tightly coupled integration of GNSS and IMU data delivers precise results, even when lower grade inertial sensors are used. IE can produce results suitable for demanding applications such as mobile mapping, aerial and hydrographic surveying. IMU data from high end Fibre Optic Gyro (FOG) or Ring Laser Gyro (RLG) IMUs, and from lower grade sensor technology such as Micro Electrical Mechanical Systems (MEMS) can be processed.

Flexible Workflow Capabilities

IE has workflows to match your business and your expertise. A project wizard is available to allow new GNSS/INS users to become productive quickly. For more experienced users, a wealth of processing configuration options are available. Automated processing environment detection (aerial, ground vehicle, pedestrian and marine) allows appropriate GNSS + INS processing settings to be used automatically to simplify workflow and reduce the learning curve needed to start producing quality results.

Features

 • Full dual frequency GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo and QZSS support within differential processor
 • Dual frequency GPS, GLONASS and BeiDou supported in PPP processor
 • Support for up to 32 base stations
 • Attitude corrections are automatically applied for the effect of the deflections of the vertical using a geopotential model of the Earth based on EGM2008
 • Boresight module for solving angular offsets between IMU and camera frames
 • Loosely and tightly coupled GNSS/INS processing

Benefits

 • Easy integration with our SPAN® GNSS/INS products
 • Streamlined Project Wizard for quick startup
 • Single step GNSS and Inertial Measurement Unit (IMU) processing for efficient workflow
 • Built-in processing profiles for airborne, ground, pedestrian and marine projects
 • Support for multiple base stations
 • Precise Point Positioning (PPP) processing

 

 

Powerful Post-Processing

Inertial Explorer runs within our familiar Waypoint GrafNav processing environment and data analysis is performed with the same plotting tools. Inertial Explorer supports the following two processing modes:

 • Loosely Coupled (LC): The GNSS trajectory is first processed and the resulting time-stamped position and velocity updates are passed to the loosely coupled processor. In this two-stage mode, users can extensively QC their processed GNSS-trajectory prior to LC processing. 
 • Tightly Coupled (TC): In this mode, GNSS and INS data are processed simultaneously. This mode is generally favoured in challenging GNSS conditions as it maximizes GNSS availability, as phase updates (which form the distance and direction traveled between epochs) can be applied where as few as two satellites are available. This serves to significantly limit inertial error growth in the absence of a full GNSS position update. 

It is the user's responsibility to time tag each set of inertial measurements to the GPS time frame during the data collection process. NovAtel's SPAN® technology offers this. For more information on SPAN, click here.