Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Software pro GNSS

NovAtel GrafNav GNSS Post-Processing Software

Kód: 15442229
GrafNav
Naše cena s DPH 119.790,-
Naše cena bez DPH
99.000,-
?
Expedice - Skladem
Výrobce Novatel
Katalogové číslo 15442229
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce
Dokumenty ke stažení

NovAtel GrafNav GNSS Post-Processing Software  dokonalý post-procesingový software pro maximální přesnost GNSS nebo kombinovaných INS systémů. Vzhodnocení pozice, rzchlosti, výškz, přesnosti a dalších požadovaných vlastností.


GrafNav post-processing software is a powerful, highly configurable processing engine that allows for the best possible static or kinematic GNSS accuracy using all available GNSS data. Support of data formats from most single and multi-frequency commercial receivers means GrafNav will likely work with your existing hardware. A full suite of data and solution visualization and diagnostic tools is available for quality assurance. Precise satellite clock and orbit data can be downloaded from within GrafNav to achieve sub-5 cm position accuracy using PPP with kinematic trajectories.

No matter the type of project, GrafNav can be configured to optimize your results. The software can easily make use of project specific base station data, or use publicly available reference station data to achieve centimetre level position accuracy. GrafNav also supports multi-base processing for projects that cover large areas. A float static solution is available for long and/or noisy baselines. Built-in ionospheric processing improves accuracies for dual-frequency users.

Features

 • Full dual frequency GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo and QZSS support within differential processor 
 • Dual frequency GPS, GLONASS and BeiDou supported in PPP processor
 • Support for up to 32 base stations
 • Compatible with multiple receiver manufacturers for maximum flexibility
 • Static and kinematic processing
 • Improved accuracy through forward and reverse processing
 • Heading determination between two fixed antenna on the same moving vehicle
 • Moving baseline processing: relative positioning and velocity between two kinematic antennas

Benefits

 • Differential and Precise Point Positioning (PPP) processing
 • Provides best possible position accuracy, down to the centimetre level
 • Streamlined Project Wizard for quick startup
 • Built-in processing profiles for airborne, ground, pedestrian and marine applications
 • Support for multiple base stations
 • Industry standard for GNSS post-processing

GNav

Enhanced GNSS Accuracy

GNSS technology is used to compute position and velocity for a variety of real-time applications, including vehicle navigation and tracking. The real-time accuracy of GNSS however, is limited by real-time transmission of correction data. Further, in many applications where absolute position accuracy is critical, the position information is not required in real-time. For these applications, the accuracy of the GNSS position and velocity solution can be greatly improved by post-processing.

Optimize your Workflow

 • Support for up to 32 base stations 
 • Public base station and PPP clock and orbit data download utility
 • Simultaneous forward and reverse processing
 • Interpolation of coordinates for station markers and camera trigger events
 • Resampling, concatenation and splicing of raw GNSS data
 • Full geoid support for the US, Canada, Japan, Australia, Mexico, France, UK, Ireland and more
 • Choose from popular datums and map projections or customize your own

GMov