Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Software pro GNSS

GNSS Solutuions 3.80 software

Kód: 15442231
GNSS solutions
Naše cena s DPH 156.090,-
Naše cena bez DPH
129.000,-
?
Expedice - Skladem
Výrobce Spectra Precision
Katalogové číslo 15442231
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

GNSS Solutions je PC program pro výpočet GNSS dat. Podporuje výpočet dvoufrekvenčních dat z  GPS, GLONASS a SBAS satelitních systémů. Jednoduchost a vysoká spolehlivita je hlavním rysem tohoto programu.


Survey Data Processing Made Easy
GNSS Solutions™ is a comprehensive office software with all of the tools required to successfully process GPS, GLONASS and SBAS survey data. Focusing on simplicity, GNSS Solutions guides you through planning, processing, quality control, reporting, data exporting and more.

Advanced blunder detection and built-in quality analysis tools to ensure accurate and reliable output. Loop closures, automatic repeat, observation analysis, automatic control analysis, and least-squares adjustments are all integral components of GNSS Solutions.

A Single Program for All Applications
GNSS Solutions software is an indispensable tool for all GPS surveys. Post-processing components provide optimal results from any combination of static, rapid static or kinematic data. The capability of handling both real-time and post-processed data within a single project opens up new horizons for the surveyor.

Intuitive Handling of Graphical Data
The innovative approach to presenting survey data in graphical and tabular form makes post-processing with GNSS Solutions a simple and enjoyable experience. Any collection of data can be viewed in different forms through simple drag and drop operations.

Network engine
This new module offers the possibility to get a post processed fixed solution even in bad conditions. In case the base line is too long or observation time is too short, standard post processing will not be able to compute a fixed position. By downloading raw data from three or more web based reference stations, the new GNSS Solution network engine will create a virtual station and compute the new vector from this virtual station. In most of the case the solution will be fixed.

Raster Maps Support
The capability to import raster or vector map formats enables you to combine background maps with land survey projects and plan and prepare stake out missions in the office.

Flexible and Adaptable to Local Requirements
Install English, Spanish, French, German or Russian to accommodate the regions in which you work. Numerous mapping projections and local coordinate transformations are available so you can easily modify reports to comply with local and national standards.

Cross-compatibility with a wide range of formats including OpenGIS enables easy data flow to numerous GIS systems.