Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

Software pro GNSS

SEŘADIT PRODUKTY DLE
Geodetický program SurvCE

SurvCE je velkým pomocníkem při sběru dat v terénu, určený pro PDA zázmníky, . . .

16.000,-
naše cena bez DPH
Carlson Surv PC

SurvPC je určený pro pevné stanice.

26.000,-
naše cena bez DPH
TRANSFORM MAX verze 4

Je software pro převod Vašich naměřených ETRS89 / WGS- 84 souřadnic do S-JTSK a zpět.

9.900,-
naše cena bez DPH
Upgrade na TRANSFORM MAX verze 4

Je software pro převod Vašich naměřených ETRS89 / WGS- 84 souřadnic do S-JTSK a zpět.

1.900,-
naše cena bez DPH
GPS program GEOAGRI

Program pro GPS GEOAGRI zjednodušuje práci v terénu a plně spolurpacuje s WMS servery LPIS, UHUL a podobnými.

9.500,-
naše cena bez DPH
Software NovAtel Inertial Explorer

Inertial Explorer® dokonalý post-procesingový software pro maximální přesnost GNSS nebo kombinovaných INS szstémů. Vzhodnocení pozice, rzchlosti, výškz, přesnosti a dalších požadovaných vlastností.

330.000,-
naše cena bez DPH
NovAtel GrafNav GNSS Post-Processing Software

NovAtel GrafNav GNSS Post-Processing Software  dokonalý post-procesingový software pro maximální přesnost GNSS nebo kombinovaných INS systémů. Vzhodnocení pozice, rzchlosti, výškz, přesnosti a dalších požadovaných vlastností.

99.000,-
naše cena bez DPH
NovAtel GrafNav Static and GrafNet software

NovAtel GrafNav Static and GrafNet software dokonalý post-procesingový software pro maximální přesnost GNSS nebo kombinovaných INS systémů. Vzhodnocení pozice, rzchlosti, výškz, přesnosti a dalších požadovaných vlastností.

143.000,-
naše cena bez DPH
GNSS Solutuions 3.80 software

GNSS Solutions je PC program pro výpočet GNSS dat. Podporuje výpočet dvoufrekvenčních dat z  GPS, GLONASS a SBAS satelitních systémů. Jednoduchost a vysoká spolehlivita je hlavním rysem tohoto programu.

129.000,-
naše cena bez DPH
Spectra Precision Survey Office Intermediate

Spectra Precision Survey Office Intermediate je PC program pro výpočet GNSS dat. Podporuje výpočet dvoufrekvenčních dat z  GPS, GLONASS a SBAS satelitních systémů. Jednoduchost a vysoká spolehlivita je hlavním rysem tohoto programu.

82.000,-
naše cena bez DPH
1 
Software pro GNSS

Software pro GNSS a GPS zpracování. Nabízíme jak vlastní programy jako je například Transform, tak další zpracovatelské software.

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative