Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Setkání uživatelů GNSS + podpora 2018

Setkání uživatelů GNSS techniky - plný

Kód: 987444
Setkání uživatelů GNSS
Naše cena s DPH 4.114,-
Naše cena bez DPH
3.400,-
?
Expedice - Skladem
Výrobce
Katalogové číslo 987444
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce
Dokumenty ke stažení

Setkání uživatelů GNSS techniky, aneb Vy i vaše přístroje si zaslouží relaxaci

16.-17.1.2018 Hotel Luna v Koutech u Ledče nad Sázavou - prezentace od 10 :00, začátek přednášek 12 :00


 

 

Setkání uživatelů GNSS techniky

aneb Vy i vaše přístroje si zaslouží relaxaci

 

16.-17.1.2018 Hotel Luna v Koutech u Ledče nad Sázavou

 

 

Vážení zákazníci,

 

dovolte mi, abych vás pozval na každoroční Setkání uživatelů GNSS techniky, které vám doporučím si nenechat ujít. Opět jsme si pro vás připravili několik důležitých věcí, které vám usnadní práci v terénu – údržba vaší techniky, využití nové sítě GEOORBIT s extra bonusem pro účastníky, využitím 4G signálu, nový TRANSFORM a budoucnost GNSS. Mnozí z vás honí sebe i přístroje opravdu každý den, a tak si zasloužíte načerpání nových informací, jak efektivněji přístroje využívat, jak zařadit do měření nové možnosti a technologie, ale i připravit stroje na novou sezónu.

 

Modernizace GNSS sítě referenčních stanic GEOORBIT, a pro účastníky tohoto setkání bude přepravena speciální nabídka bezplatného měření v měsíci lednu. Tím můžete ušetřit nemalé prostředky za korekční data. Ukážeme vám, jak vaší stanici připojíte do GSM sítě i v místě, kde je jenom 4G nebo Wi-Fi internet a co vám toto nastavení přinese. Doufám, že pro vás bude zajímavá i ukázka, co všechno dovede SurvCE 5.07 a jak ji využít při běžném měření v terénu. Připravujeme další video návody, které vám rozdáme a budete je mít k dispozici po celý rok nebo pro vaše nové zaměstnance. Všichni účastníci obdrží nový TRANSFORM MAX verze 4, který je nyní schváleným programem pro práci v KÚ. Dále vám budeme prezentovat stav a budoucnost všech GNSS systémů, které jsou k dispozici, a které budete moci začít využívat.

 

V letošním roce budeme opět nabízet kompletní servisní činnost na všechny vaše GNSS přístroje, totální stanice i další příslušenství, včetně kalibrací, které jsou čím dál více žádané.

 

Večerní posezení bude tentokráte zpestřené promítáním a povídáním o expedici Rajlta-rajalle (přechod Finska na běžkách), aneb jak přežít za polárním kruhem.  

 

      

Program 16. 1. 2018 „Setkání uživatelů GNSS“:

10,00 - 12,00 – prezentace účastníků

12,00 - 12,20 – Zahájení a prezentace geoobchod – tým geoobchod, s.r.o.

12,20 - 12,40 – Prezentace SOUTH – Hyman

12,40 - 13,00 – Prezentace GEOVAP – Pavel Cimpl

13,00 - 13,30 – Mobilní 3D mapování - zkušenosti a použití – Jan Grygar

13,30 - 14,00 – Přestávka – Předvedení nových GNSS systémů

14,00 - 14,30 – SurvCE / FastSurvey – založení zakázky a nové funkce – Aleš Rucký

14,30 - 15,30 – Nová síť GEOORBIT – Kompletní podrobnosti – Ing. Zdeněk Lukeš

15,30 - 16,00 – Přestávka – Předvedení nových jednomužních totálních stanic

16,00 - 16,30 – Nové trendy v mobilním mapování - Jan Grygar

16,30 - 17,30 – Přednáška z ČUZK, nové protokoly, problémové věci s GNSS, ... – Pavel Taraba

17,30 - 18,00 – Doplnění informací

 

19,30 - xx,xx – Večeře a společné posezení s promítáním o expedici Rajalta-rajalle 2017

 

 

Program 17. 1. 2018 „Setkání uživatelů GNSS“:

  7,00 -   9,00 – Snídaně pro účastníky, kteří přespávali

  8,00 -   9,00 – prezentace nových účastníků

  9,00 - 10,00 – SurvCE / FastSurvey – Mapové funkce, připojení fotek a další podrobnosti – Aleš Rucký

10,00 - 10,30 – Transform MAX verze 4 – Aleš Rucký

10,30 - 11,00 – Přestávka – Předvedení nových GNSS systémů a totálních stanic

11,00 - 12,00 – Post-processing a jeho výhody - Aleš Rucký

12,00 - ……    – Individuální dotazy, další záležitosti – tým geoobchod

 

Předvádění a prezentace 16. – 17. 1. 2018:

 

Prezentace GNSS SOUTH – Hyman + Jiří Pšenička – Během prezentací budou k dispozici všechny GNSS přístroje SOUTH pro vaše otestování včetně všech nových funkcí.

 

Prezentace software GEOVAP – Pavel Cimpl, Ladislav Osinek – Během celého dne budou zástupci GEOVAP předvádět jejich kompletní softwarovou geodetickou linku, včetně možného zaškolení.

 

Prezentace 3D skeneru REVO – Jan Grygar – Během prezentací bude pro předvedení měření a vyhodnocování k dispozici 3D skener pro vaše otestování.

 

 

 

 
 
Váš email
Váš dotaz k produktu "Setkání uživatelů GNSS techniky - plný"
Opište text z obrázku