Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Rotační lasery

Stavební laser SIRIUS H

Kód: 1010
sirius h - kufr
DOPRAVA ZDARMA
sirius h - kufr
Naše cena s DPH 17.422,79
Naše cena bez DPH
14.399,-
Běžná cena 16.800,- bez DPH
Doporučená cena 16.800,- bez DPH
?
Expedice - Skladem
Výrobce NEDO
Katalogové číslo 1010
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

Plně aut. horizont. laser s ovládáním jedním tlačítkem.


Tento plně automatický horizontální rotační laser je nyní vybaven funkcí Easy Control – což je jednotlačítkové ovládání pro zvlášť pohodlnou obsluhu.
Nabízí plně automatické sebeurovnání. Automatické ovládání roviny se zastaví, pokud se do laseru silně narazí. Takto se předchází chybám ve výšce. Prostě laser zapněte a můžete začít pracovat!

  

 • Plně automatický horizontální laser pro práci venku

 • Rozsah sebeurovnání ± 5° s motorovým pohonem s automatickým řízením roviny

 • Vysoce výkonná dioda laseru (3R) pro velmi dobrou viditelnost paprsku

 • Alternativně dostupný s laserem třídy 2

 • Automatické ovládání roviny se zastaví, pokud se do laseru silně narazí. Takto se předchází chybám ve výšce.

 • Odolný kryt odolný vůči postříkání s IP 65

 • Ochrana rotoru z nerozbitného skla

 • Výkonné dobíjecí baterie  NiMH pro dlouhodobou práci

 

Balení obsahuje:

 • Rotační laser SIRIUS1 H

 • Laserový přijímač ACCEPTOR2

 • Dobíjecí baterie s nabíječkou

 • Odolné přepravní pouzdro

 

Technická data laseru:

 

Rozsah sebeurovnání

± 5° s motorovým pohonem s automatickým řízením roviny

Přesnost roviny

± 1 mm/10 m

Typ laseru

< 5 mW, třída laseru 3R, 635 nm nebo 
< 1 mW, třída laseru 2, 635 nm

Rychlost otáčení

600 ot/min

Napájení

NiMH dobíjecí baterie 4.8 V, 3800 mAh

 

 

Doba práce

cca 30 h

Hmotnost

2.3 kg

Rozměry š/h/v)

150 mm x 200 mm x 190 mm

Pracovní teplota

-20°C až + 50°C

Pracovní dosah

asi 400 m s přijímačem

Stupeň krytí

IP 65


Technická data přijímače ACCEPTOR2:

 

Přepínatelnépřesnost

± 4.0 mm / ± 1.0 mm

Napájení

2 x1,5 V(AA), neboNiMHbaterie

Délka pole detektoru

50 mm

Displej

LCD displej vpředu a vzadu

Signalizace

akustická, 3 úrovně

Stupeň krytí

IP 67