Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Rotační lasery

Stavební laser LEICA RUGBY 640

Kód: 950
Naše cena s DPH 40.414,-
Naše cena bez DPH
33.400,-
?
Expedice - 4 dny
Výrobce Leica
Katalogové číslo 950
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

Rotační laser pro vodorovnou a svislou rovinu s manuálními sklony, vodotěsný a prachutěsný  IP67 .
 


 

 • laser pro vodorovnou i svislou rovinu

 • dosah až 800m (poloměr a RE-140)

 • přesnost  +/- 1,5mm na 30m

 • IP67 - vodotěsnost a prachutěsnost

 • Li -ION baterie (víc jak 40 hodin výdrž na jedno nabití)

 • červený 635nm viditelný laserový paprsek

 • laserová olovnice

 • skenování výseče 10°, 45°, 90°

 • rychlost rotace 0,2,5,10

 • otočení hlavy o 90° pomocí dálkového ovládání (volitelné)

  obsahuje: rotační laser Rugby 640 v kufru , detektor RE-basic, baterie Li-ion, nabíječka

  Rotační laser pro vodorovnou a svislou rovinu s manuálními sklony, vodotěsný a prachutěsný  IP67  

  Základní popis:  Samonivelační laser - vodorovná a svislá rovina, vytyčení úhlů 90°a manuální sklon v obou osách

  Přesnost při 20°C (horizontální/  vertikální):    ± 1.5 mm na 30 m

  Dosah (průměr) - závisí na použitém detektoru:  800m

  Hmotnost: 2,56kg

  Třída laseru: třída 2

  Sklony: ANO manuálně obě osy ± 10%

  Rozsah samourovnání: ± 5°

  Rychlost otáčení – RPS: 0, 2, 5, 10

  Skenování výseče – stupně: 10°, 45°, 90°

  Vytyčování 90° : Ano

  Laserová olovnice: Ano

  Režim spánku: Ano

  Dálkového ovládání dosah (průměr): 200m

  Provozní teplota:   –20 až +50 °C

  Rozsah skladovacích teplot:  –40 až +70 °C

  Odolnost přístroje: IP67

  Typ laseru: 635 nm (červený viditelný paprsek)

   

  Samonivelační víceúčelový laser pro vodorovnou rovinu a sklon v obou osách X a Y manuálně. Výseče, laserová olovnice, vytyčení 90° atd.