Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Rotační lasery NEDO

Sestava rotační laser SIRIUS HV GREEN - NEDO

Kód: 10012
Sestava Sirius HV GREEN
DOPRAVA ZDARMA
Sestava Sirius HV GREEN
Sada Sirius HV GREEN
Naše cena s DPH 39.727,93
Naše cena bez DPH
32.833,-
?
Expedice - 5 dní
Výrobce NEDO
Katalogové číslo 10012
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

Sestava skládající se z výsuvného stativu, latě k laseru a rotačního laseru NEDO Sirius HV GREEN.

 

 


Zelený laserový paprsek zaručuje optimální viditelnost i v nepříznivých světelných podmínkách. Umožňuje práci bez přijímače laseru dokonce i v jasném denním světle, s tmavými povrchy nebo na dlouhé vzdálenosti. Plně automatické horizontální i vertikální urovnání laserového paprsku vždycky zaručuje snadné ovládání. Tento přístroj je ideální pro nivelaci, vyrovnání a přenos výšek při dokončování interiérů. Díky skvělé viditelnosti, jednoduchému ovládání a široké nabídce různých prvků, je přístroj SIRIUS1 HV green ideálním  laserem pro dokončování interiérů chytrými řemeslníky.

 

 • Zelený laser s výkonnou diodou (Laser Class 3R) pro optimální viditelnost i v nepříznivých světelných podmínkách
 • Plně automatické horizontální a vertikální urovnání pro snadnou obsluhu
 • Rozsah sebeurovnání ± 5° s urovnáním motorovým pohonem
 • Automatické řízení vyrovnání se zastaví, pokud je laser vystaven prudkému nárazu. Takto se předejde chybám ve výšce.
 • Manuální nastavení sklonů ve dvou osách
 • Funkce skenování a mód tečky
 • Vertikání paprsek nahoru i dolů
 • Odolný kryt i proti postříkání dle IP 65
 • Ochrana rotoru provedená krytem z hliníku a netříštivého skla

 

 • Výkonné dobíjecí baterie NiMH zaručující dlouhodobou práci.

 

Obsah balení:

 

 • Rotační laser SIRIUS1 HV green
 • Přijímač laseru ACCEPTOR SIRIUSgreen
 • Dálkové ovládání
 • Dobíjecí baterie s nabíječkou

 

 • Odolné přepravní pouzdro

 

Technická data laseru:

 

Rozsah sebeurovnání

± 5° poháněné motorem s automatickým
řízením roviny

Přesnost měření roviny

± 1 mm/10 m

Laser

laser třídy 3R, 532 nm, < 5 mW

Rychlost otáčení

0, 60, 120, 300 and 600 ot/min

Úhel skenování

0°, 6°, 20°, 50° a 90°

Napájení

Dobíjecí baterie NiMH 4.8 V, 3800 mAh

Doba provozu

cca 15 h

Hmotnost

2.3 kg

Rozměry (š/h/v)

150 mm x 200 mm x 190 mm

Pracovní teplota

0°C to + 40°C

Pracovní dosah Ø

cca 300 m s přijímačem

Stupeň krytí

IP 65

 

Technická data přijímače ACCEPTOR SIRIUSgreen:

 

Citlivost hrubá/jemná

přepínatelná, ± 2.0 mm / ± 1.0 mm

Napájení

9 V baterie

Délka detekčního pole

40 mm

Displej

LCD displej vpředu i vzadu

 

Technická data dálkové ovládání:

 

Pracovní dosah

25 m

Napájení

2 x 1.5 V (AAA)

Hmotnost

70 g (včetně baterií)

D (š/h/v)

46 mm x 24 mm x 111 mm