Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

MOBA

SEŘADIT PRODUKTY DLE
DOPRAVA ZDARMA MOBA-matic II

Nejlepší řešení pro pokládku asfaltu. Displej pro zobrazení a zároveň ovládání výšky buď automatické nebo poloautomatické.

DOPRAVA ZDARMA MOBA sonic-ski plus

Ultrazvukový sensor pro čtení výšky nad terénem, asfaltem nebo lankem. Velmi přesné a jemné čtení s mm přesností. Velmi odolný.

DOPRAVA ZDARMA MOBA Dual Sonic Sensor DUAS-1000

Ultrazvukový sensor pro čtení výšky nad terénem, asfaltem, ale hlavně nad lankem. Velmi přesné a jemné čtení s mm přesností. Velmi odolný.

DOPRAVA ZDARMA MOBA Digi Rotary Sensor

Digitální rotační sensor pro měření v libovolných klimatických podmínkách.

DOPRAVA ZDARMA MOBA Big Sonic-Ski Modular Kit

13m nebo 9m dlouhá lišta pro instalaci SONIC, která výrazně zpřesňuje měření nad terénem.

DOPRAVA ZDARMA MOBA Laser Receivers LS 3000

Sensor pro rotační laser pro aplikace MOBA.

DOPRAVA ZDARMA MOBA IR Temperature Sensor IRspot

Teplotní čidlo pro dálkové měření teploty povrchu asfaltu.

DOPRAVA ZDARMA MOBA Cross Slope Sensor MGS-0600

Příčný sensor náklonu pro ustavení příčného řezu.

MOBA

Jako autorizoavný distributor pro ČR nabízíme veškeré náhradní díly a originální věci MOBA včetně servisu a technické pomoci.

MOBA - FINISHER

Kompletní automatizace pro Finisher pro pokládku asfaltu i dalších materiálů.

MOBA - FREZA

Kompletní automatizace pro frézu všech výrobců.

MOBA - GRADER

Kompletní automatizace nebo poloautomatizace pro gradery všech výrobců

MOBA - BULDOZER

Kompletní automatizace nebo poloautomatizace pro buldozery všech výrobců.

MOBA - BAGER

Kompletní automatizace nebo poloautomatizace pro bagry všech výrobců.

MOBA - DRILLING

Kompletní automatizace nebo poloautomatizace pro vrtací soupravy všech výrobců.

MOBA - WEIGHING

Kompletní automatizace pro vážení nakládaného materiálu pro svoz komunálního odpadu, ale i nakládání na nákladní automobily lžící.

1 
MOBA

Společnost MOBA již mnoho let vyrábí systémy pro automatické nebo poloautomaticjé řízení stavebních strojů. Systémy jako jsou MAWIS, big sonic ski, MOBA pave a podobně. Tyto systémy jsou mezi zákazníky velmi dobře zavedené a jsou s nimi velmi spokojení.

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative