Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Repasované totální stanice

Repasovaná totální stanice PENTAX V-227N

Kód: 432212
 PENTAX V-227N
DOPRAVA ZDARMA
 PENTAX V-227N
Naše cena s DPH 54.450,-
Naše cena bez DPH
45.000,-
Běžná cena 125.000,- bez DPH
Doporučená cena 125.000,- bez DPH
?
Expedice - Skladem
Výrobce Pentax
Katalogové číslo 432212
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

Totální stanice Pentax V-227N je přístrojem vhodným pro základní geodetické práce. Totální stanice měří i bez hranolu na 90m. Dosah totální stanice s jedním hranolem je 1 400m, do paměti totální stanice Pentax V-227N je možné zaregistrovat 6000 bodů.


Totální stanice Pentax V–227N je nejprodávanějším přístrojem ekonomické řady totálních stanic Pentax V-200. Jde o ideální totální stanici určenou hlavně pro všechny kanceláře, které se specializují na geodetické práce v katastru nemovitostí. Kromě toho je tato totální stanice velmi vhodná pro každou projekční kancelář, která potřebuje pro občasné měření v terénu spolehlivý a přitom levný přístroj s nekomplikovaným a intuitivním ovládáním v češtině. Přenosový program DL–02 umožňuje oboustranný a bezproblémový přenos dat mezi počítačem a totální stanicí Pentax V-227N v textovém a *.DXF formátu.

 

Totální stanice Pentax V–227N začala díky možnosti bezhranolového měření až do 90m při obměně přístrojového vybavení u mnoha stavebních firem úspěšně nahrazovat původní teodolity. Vestavěný absolutní dekodér odstranil indexaci totální stanice po zapnutí a posunul spolehlivost měření úhlů o další stupeň výše. Samozřejmostí je vestavěný jednoosý kompenzátor, který koriguje při náklonu totální stanice čtení výškového kruhu.

 

Balení totální stanice Pentax V-227N obsahuje

  • totální stanice Pentax V-227N s krytkou objektivu
  • interní software PowerTopoExpress v češtině
  • nabíjitelná baterie
  • nabíječka baterie z 220V i z autobaterie
  • přenosný kufr pro Totální stanici V-227N
  • olovnice
  • rektifikační nářadí
  • vak proti dešti
  • přenosový program DL–02
  • návod na použití v češtině