Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Repasované totální stanice

Předváděcí Focus 35 - robotizovaná bezhranolová totální stanice

Kód: 499993
DOPRAVA ZDARMA
Naše cena s DPH 446.490,-
Naše cena bez DPH
369.000,-
Běžná cena 469.000,- bez DPH
Doporučená cena 469.000,- bez DPH
?
Expedice - Skladem
Výrobce Spectra Precision
Katalogové číslo 499993
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

Moderní, plně robotizovaná totální stanice s možností měření bez hranolu až do vzdálenosti 800m.


Technologie TRIMBLE s kompletním softwarovým vybavením.- robustní konstrukce, kvalitní optika - úhlová přesnost 10cc - StepDrive technologie - LockNGo technologie - integrovaný Spectra Precision® Survey Pro™ software - velký dosah při měření bez použití hranolu - vysoce přesné měření na hranol - GeoLock™ technologie - integrovaný 2.4 GHz radio modem v přístroji i ve vzdálené kontrolní jednotce Ranger™ 500X - extrémně rychlé vyhledávání i sledování hranolu (pomocí sensoru) Záznamník Ranger™ 500X: - procesor/rychlost: Intel XScale 520 Mhz - paměť SDRAM 128 MB - ukládání dat: (On-board Flash) 512 MB - bezdrátové spojení: integrované Bluetooth Měření úhlů: Přesnost: standardní odchylka 15cc Rozlišovací schopnost displeje: 1cc Automatický dvouosý kompenzátor 11c Zvětšení dalekohledu 31x Měření vzdáleností: Přesnost: +/-(2mm+2ppm), při bezhranolovém měření +/-(3mm+2ppm) Dosah dálkoměru na 1 hranol: 4.000m Dosah dálkoměru bez hranolu: až 800m Maximální dosah vyhledávání hranolu: 300 až 800m Vyhledávací doba: 2 až 10 vteřin Maximální dosah robotizovaného měření: 300 až 800m Operační teplota: –20°C až +50°C Odolnost proti vodě a prachu: IP55 Interní baterie: Li-Ion, 11.1 V/4.4 Ah Doba provozu s jednou interní baterií: cca 6 hod. Komunikace: USB rozhraní Bluetooth® Váha - přístroje: 5.0 kg - trojnožky: 0.7 kg - interní baterie: 0.3 kg Kontrolní jednotka na přístroji: 1.poloha: Displej: 3.5" TFT barevná doteková obrazovka, 320x240 pixelů, backlight Klávesnice: alfanumerická Paměť: 128 Mb RAM, 128 Mb Flash Software: Spectra Precision Survey Pro 2.poloha: Displej: 6 řádků, monochromatický, 96x49 pixelů, backlight Klávesnice: 4 tlačítka Přístrojové SW funkce: změna polohy, nastavení radia a přístroje, zobrazování hodnot měření na displeji, urovnání přístroje. Záznamník Ranger™ 500X: - ergonomická, alfanumerická klávesnice - odolnost proti prachu a vodě: IP67 - SW: Spectra Precision Survey Pro software - sloty: dva CompactFlash (CF) jeden Secure Digital (SDIO) - 30-hodinová znovunabíjecí baterie - Windows Mobile 5.0 - integrovaný Bluetooth Sestava obsahuje: DR totální stanici se SW Spectra Precision® Survey Pro™, trojnožku s optickým centrovačem, transportní kufr, 2 kusy interních Li-Ion baterií, nabíječku, datový záznamník Ranger 500X a 360° hranol.