Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

Repasované totální stanice

SEŘADIT PRODUKTY DLE
DOPRAVA ZDARMA Repasovaná totální stanice Focus 6 (5)

Nejmenší, nejlehčí a nejvytrvalejší elektronická totální stanice na trhu.

69.000,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Totální stanice NIKON NPL322 - předváděcí

Lehká elektronická totální stanice NIKON. Bezhranolový dosah 250m.

89.000,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Předváděcí Focus 35 - robotizovaná bezhranolová totální stanice

Moderní, plně robotizovaná totální stanice s možností měření bez hranolu až do vzdálenosti 800m.

369.000,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Repasovaná totální stanice PENTAX V-227N

Totální stanice Pentax V-227N je přístrojem vhodným pro základní geodetické práce. Totální stanice měří i bez hranolu na 90m. Dosah totální stanice s jedním hranolem je 1 400m, do paměti totální stanice Pentax V-227N je možné zaregistrovat 6000 bodů.

45.000,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Použitá totální stanice TRIMBLE M3 DR 2grad

Trimble M3 - mechanická totální stanice Trimble, která má vše pro pohodlné měření…

 

130.000,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Použitá totální stanice TOPCON GTS-102N

Použitá totální stanice TOPCON GTS-102N nabízí hranolové i bezhranolové měření. Úhlovou přesnost 2". Sestava obsahuje přístroj, baterii, nabíječku, přepravní kufr.

49.000,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Použitá totální stanice SOKKIA SET 5A

Použitá totální stanice SOKKIA SET 5A  ve velmi dobrém stavu. Sestava obsahuje přístroj, baterii, nabíječku, přepravní kufr.

18.000,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Použitá totální stanice TOPCON OS 103

Totální stanice TOPCON OS má vestavěný záznam s Windows CE.

189.000,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Použitá totální stanice SOKKIA SET 3X

Použitá totální stanice SET 3X ve velmi dobrém stavu, téměř jako nová s kompletním příslušenstvím. úhlová přesnost 3". 500m dosah bezhranolového dálkoměru

189.000,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Použitá totální stanice Leica TCR805

 Použitá totální stanice LEICA TCR805 je ve velmi dobrém stavu.

 

 

 

95.000,-
naše cena bez DPH
DOPRAVA ZDARMA Použitá totální stanice Leica TCRP 1203

 Použitá totální stanice LEICA TCRP 1203 je ve velmi dobrém stavu.

 

 

 

265.000,-
naše cena bez DPH
1 
Repasované totální stanice

Repasované totální stanice - ve výborném stavu.

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative