Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

Použité GNSS přijímače

SEŘADIT PRODUKTY DLE
ProMark 200 - Spectra Precision (repasovaná)

GNSS přijímač Spectra Precision® ProMark 220 je velmi lehký prouktivní GNSS přijímač.

49.900,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač S-82T + S10 se SurvCE pro JTSK (použitá)

Mírně použitý 220 kanálový GNSS přijímač S82T je schopen sledovat GPS i GLONASS satelity včetně záznamníku MobileMapper 10.

78.400,-
naše cena bez DPH
GNSS ALTUS APS-3 sestava

GNSS přijímač GNSS ALTUS APS-3 se zázmníkem GETAC a software SurvCE a TRANSFORM. Kompletní funkční sestava s baterií, nabíječkou, výtyčkou, držákem, batohem, zaškolením. Sestava má aktivní GPS i GLONASS L1 a L2 řešení.

65.000,-
naše cena bez DPH
GNSS SOUTH S-82V + S10 se SurvCE (použitá)

220 kanálový GNSS přijímač S82V je schopen sledovat GPS i GLONASS satelity na dvou frekvencích, včetně záznamníku S10 a prodloužené záruky 36 měsíců.

89.900,-
naše cena bez DPH
GPS geodetická RTK sestava - ProMark 500 (repasovaná)

ProMark500 je GNSS přijímač od společnosti Ashtech. ProMark 500 s novým designem Příjem GPS + GLONASS L1/L2.

59.900,-
naše cena bez DPH
GNSS ASHTECH / MAGELLAN - ProMark 3

ProMark3 umožňuje přesné geodetické či topografické měření s cm přesností.

19.800,-
naše cena bez DPH
GPS ASHTECH - ProMark 2

Repasovaná souprava Ashtech ProMark2 je osvědčený přijímač na českém trhu.

28.500,-
naše cena bez DPH
GPS ProMark 2 - sada

Repasovaný přístroj Ashtech ProMark2 je osvědčený přijímač na českém trhu.

15.200,-
naše cena bez DPH
GNSS TRIMBLE R6 + TSC2 záznamník - použité

Trimble R6 kombinuje vysoce integrovaný a pokročilý GNSS přijímač, přesnou anténu, baterii s dlouhou provozní dobou a integrované komunikační kanály do vysoce odolného a spolehlivého materiálu.

159.900,-
naše cena bez DPH
GNSS TRIMBLE R8 + TSC2 záznamník - použité

Trimble R8 kombinuje vysoce integrovaný a pokročilý GNSS přijímač, přesnou anténu, baterii s dlouhou provozní dobou a bez integrovaného GSM modemu. Vysoce odolný a spolehlivý přístroj.

149.900,-
naše cena bez DPH
GNSS SOKKIA GSR2700 ISX sada

GNSS přijímač SOKKIA GSR2700 ISX se zázmníkem GETAC a software SurvCE a TRANSFORM. Kompletní funkční sestava s baterií, nabíječkou, výtyčkou, držákem, batohem, zaškolením. Sestava má aktivní GPS i GLONASS L1 a L2 řešení.

59.000,-
naše cena bez DPH
GPS ASHTECH / MAGELLAN - ProMark 100

Naše společnost je dovozcem geodetických aparatur GPS ASHTECH.

119.000,-
naše cena bez DPH
GNSS LEICA ATX1230GG + RX1250x záznamník - použitý

Leica GNSS přístroje staví na letech praxe a zkušeností - spolehlivost a přesnost je puncem značky Leica Geosystems. Chcete-li pracovat s důvěrou ve své měřické vybavení a maximalizovat produktivitu, pak volte jedině Leica GNSS.

139.900,-
naše cena bez DPH
GPS přístroj Z-MAX.NET

Kompletní GPS sestava pro RTK měření v dobrém stavu.

29.000,-
naše cena bez DPH
GNSS přijímač Topcon GRS-1

Kompletní RTK sestava v dobrém stavu. Přístroj dražíme i na aukčních server, prosíme kontaktujte nás, pokud máte o tento produkt zájem, zda je dostupný.

44.900,-
naše cena bez DPH
1 
Použité GNSS přijímače

Použité GPS přístroje nebo GNSS přijímače dovážíme a servisujeme v našem středisku v Pardubicích. Nabízíme velké množství přístrojů včetně dovozu podle vašeho výběru.

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative