Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

Příslušenství GNSS

SEŘADIT PRODUKTY DLE
Nabíječka baterií pro záznamníky

Univerzální nabíječka baterií BP-4L pro záznamníky MobileMapper 10, MobileMapper 20 a South S10. Nabíječka umožňuje zároveň nabíjet i jakékoliv USB zařízení.

490,-
naše cena bez DPH
Držák tabletu

Univerzální odolný držák tabletu do terénu vhodný pro různé typy a velikosti tabletů. Nastavitelný sklon pomocí šroubů Vám umožní pohodlně ovládat tablet. Lze jej také upevnit na výtyčky různých průměrů nebo třeba na stativ.    

3.900,-
naše cena bez DPH
GEOOBSERVER - sledovací GPS

GEOOBSERVER se díky malému rozměru a hmotnosti dá umístit nebo ukrýt kamkoliv. Do kufru drahého přístroje, školní nebo jiné tašky, v autě … Pokud chcete mít zabezpečeny vaše drahé zařízení nebo i děti, rodiče, pejska, auto, motocykl, pak je pro Vás toto zařízení ideální!

1.990,-
naše cena bez DPH
Baterie kompatibilní pro GETAC

Baterie kompatibilní pro záznamník GETAC.

2.900,-
naše cena bez DPH
Baterie pro S10

Baterie pro S10 - Kompatibilní pro SOUTH.

1.900,-
naše cena bez DPH
Baterie pro GNSS přijímač S-82 2013

Baterie pro GNSS přijímač S-82 2013 SOUTH

1.900,-
naše cena bez DPH
Baterie pro X11

Baterie pro záznamník X11 - kompatibilní pro SOUTH. 

Po stisknutí tlačítka je možné ověřit stav baterie podle světelných LED diod a to bez nutnosti vkládání baterie do záznamníku. 

2.400,-
naše cena bez DPH
Baterie pro GNSS přijímač S-82T

Baterie pro GNSS přijímač S-82T

1.900,-
naše cena bez DPH
Baterie pro MobileMapper CE / CX a ProMark 3

Baterie pro MM CX a MM CE a ProMark 3 - Kompatibilní pro Thales, Ashtech, Magellan, Ashtech

1.900,-
naše cena bez DPH
Baterie pro ProMark 800

Kompatibilní baterie pro ProMark 800.

1.900,-
naše cena bez DPH
Baterie pro ProMark 500

Kompatibilní baterie pro ProMark 500.

1.900,-
naše cena bez DPH
Baterie pro Allegro CX / CE

Kompatibilní baterie CS-JUP11SL

3.980,-
naše cena bez DPH
Baterie pro MobileMapper 10

Baterie pro MM 10 - Kompatibilní pro Thales, Ashtech, Magellan, Spectra Precision.

2.900,-
naše cena bez DPH
Baterie pro MobileMapper 20

Baterie pro MM 20 - Kompatibilní pro Thales, Ashtech, Magellan, Spectra Precision.

2.900,-
naše cena bez DPH
Baterie pro MobileMapper 100

Baterie pro MM 100 - Kompatibilní pro Thales, Ashtech, Magellan, Spectra Precision.

3.400,-
naše cena bez DPH
Baterie pro ProMark 100 / 120

Baterie pro ProMark 100 / 120 - Kompatibilní pro Thales, Ashtech, Magellan, Spectra Precision.

3.400,-
naše cena bez DPH
Příslušenství GNSS

Příslušenství GNSS přístrojů. Od baterií po antény a jejich akbely najdete v našem sortimentu. Některé věci vyrobíme na míru.

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative