Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
Navigace Garmin - outdoor

Oregon 650 PRO

Kód: 158200
oregon 650
Naše cena s DPH 11.490,16
Naše cena bez DPH
9.496,-
?
Expedice - 2 dny
Výrobce Garmin
Katalogové číslo 158200
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

Outdoorová navigace turistická TOPO CZECH v měřítku 1:10000, s otočným displejem a fotoaparátem.


GPS s otočným displejem, fotoaparátem a turistickou mapou ČR v měřítku 1:10 000.


Oregon 650 PRO  je moderní outdoorovou navigací a svou všestranností uspokojí nejnáročnější vyznavače outdoorových aktivit.

Navigace Oregon 650 je k dispozici v několika variantách. Základní model s označením Oregon 600 je vybaven podrobnou mapou České republiky, který je u modelu Oregon 600t doplněn o předehranou topografickou mapu Evropy (M1:100 000). Modely s označením PRO obsahují podrobnou mapu ČR  v měřítku 1:10 000. Modely Oregon 650 a Oregon 650t nabízejí kromě podrobných map navíc vestavěný 8Mpix digitální fotoaparát s LED bleskem a automatickým záznamem pozice pořízení snímku.

Technické parametry navigace Oregon 650 PRO:


3” kapacitní, multidotykový displej čitelný na přímém slunci s možností ovládání ve většině typů outdoorových/zimních rukavic.
Duální orientace displeje – automatická změna orientace na výšku/šířku.
Možnost příjmu signálu z amerických družic GPS a ruských družic GLONASS.
Vestavěné sensory: 3-osý elektromagnetický kompas, akcelerometr a barometrický výškoměr.
Bezdrátové technologie: ANT+ a Bluetooth pro přenos tras, bodů a geokeší nebo pro připojení externích čidel.
Odolný proti vodě (IPX7 – ponoření do vody o hloubce 1 metr na dobu 30 minut).
Vestavěný digitální fotoaparát 8MPix s LED bleskem a záznamem pozice pořízení snímku.
Duální system napájení - 2 tužkové baterie nebo NiMH akumulátor s možností dobíjení v navigaci (akumulátor je již v ceně u modelů Oregon 650/650t).

V ceně podrobná turistická mapa České republiky v měřítku 1:10 000.
Možnost dohrání vlastních rastrových map.
Rozšiřitelná paměť pomocí slotu na standardní microSD datove karty.
Uživatelsky programovatelné tlačítko s rychlým přístupem k vybraným funkcím.
Kompatibilní s většinou příslušenství starší řady Garmin Oregon (stojánek na kolo, klip za opasek, stojánek do auta…).

Turistické mapy Topo Czech PRO
V ceně přístroje je podrobná navigační mapa Topo Czech, která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy. Mapa Topo Czech umožňuje v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích a ulicích ČR, včetně okamžitého přepočtení trasy v případě chybného odbočení.

 

Displej

Y
Y
240x400px
WQVGA
3 palců


Fyzické parametry

198 g
5.8 x 11.4 x 3.5cm
 • helix (všesměrová) helix (všesměrová)
 • GLONASS GLONASS
ponoření do 1 m


Navigace

Y
Y
Y
Y
N
N
Magnetický
Y
Y


 • nejrychlejší nejrychlejší
 • nejkratší nejkratší
 • mimo trasu mimo trasu
200.00
N
N
Y
N


Mapové podklady

silniční
 • Topografická/turistická Topografická/turistická


Multimedia

N
Y
N
 • USB USB
Y


Další parametry

24 měsíců
jednoduché
3-15
Y
2x AA


 • na turistiku/geocaching na turistiku/geocaching
 • na kolo na kolo
 • pro fitness pro fitness
 • na golf na golf
 • na moře na moře
 • na motorku na motorku
3,4 GB
max 16 hodin

Garmin