Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

Navigace Garmin - outdoor

SEŘADIT PRODUKTY DLE
eTrex 10

Nemapový odolný přístroj pro záznam dat z terénu s jednoduchým ovládáním.

2.266,-
naše cena bez DPH
Oregon 750t PRO

Oregon 750 je vybaven kombinací vysoce citlivého GPS přijímače, elektromagnetického kompasu a barometrického výškoměru s automatickou kalibrací na GPS výšku.

11.562,-
naše cena bez DPH
eTrex 20x, východní Evropa

Mapová, kompaktní navigace s příjmem družic GPS/GLONASS/GALILEO!

4.124,-
naše cena bez DPH
Oregon 700 PRO

Garmin Oregon 700 PRO je odolnou a všestrannou GPS navigací s možností dohrávání a navigace nad podrobnými turistickými mapami.

8.429,-
naše cena bez DPH
Oregon 750 PRO

Garmin Oregon 750 PRO je odolnou a všestrannou GPS navigací s možností dohrávání a navigace nad podrobnými turistickými mapami.

10.455,-
naše cena bez DPH
Oregon 650 PRO

Outdoorová navigace turistická TOPO CZECH v měřítku 1:10000, s otočným displejem a fotoaparátem.

9.496,-
naše cena bez DPH
eTrex 20x, západní Evropa

Mapová, kompaktní navigace s příjmem družic GPS/GLONASS/GALILEO!

4.537,-
naše cena bez DPH
eTrex 30x, východní Evropa

Nový model legendární eTrex série s možností připojení externích čidel využívá systémů  navigace amerického GPS, ruského Glonass a v budoucnu Evropského Galileo!

4.950,-
naše cena bez DPH
eTrex 30x, západní Evropa

Nový model legendární eTrex série s možností připojení externích čidel využívá systémů  navigace amerického GPS, ruského Glonass a v budoucnu Evropského Galileo!

5.364,-
naše cena bez DPH
Oregon 600 PRO

Moderní outdoorová navigace turistická TOPO CZECH v měřítku 1:10 000.

8.256,-
naše cena bez DPH
eTrex Touch 25 Europe46

Modelová řada eTrex patří k nejmenším outdoorovým GPS dostupných na trhu.

5.198,-
naše cena bez DPH
eTrex Touch 35 Europe46

Modelová řada eTrex patří k nejmenším outdoorovým GPS dostupných na trhu.

6.399,-
naše cena bez DPH
Montana 610 PRO

Je outdoorová navigace s velkým 4" dotykový displej s automat.překlápěním obrazu na výšku nebo na šířku.

11.975,-
naše cena bez DPH
1 
Navigace Garmin - outdoor

Garmin navigace outdoor - různé druhy. Naše společnost dodává na trh nejnovější outdoorové navigace spoelčnosti Garmin.

Outdoorové navigace Garmin ocení hlavně nadšení sportovci, takoví, kteří se rádi pohybují v terénu. Jsou vhodné pro turisty, zálesáky, myslivce a lesníky, samozřejmě rovněž pro lovce. Díky navigacím Garmin získáte pocit jistoty i v oblastech, kde byste jinak snadno zabloudili.

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative