Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228

OEM GNSS přijímače - aplikační GPS

SEŘADIT PRODUKTY DLE
Antcom GPS antény
Katalogy GNSS antén spoelčnosti ANTCOM. Vyberte si z přiložených katalogů a kontaktujte nás.
Antcom Voice/Video/Data Link, L-band, S-band, C-band, X-band a K

Katalogy Voice/Video/Data Link applications in the L-band, S-band, C-band, X-band a Ku-band. Vyberte si z přiložených katalogů a kontaktujte nás.

Antcom GSM, UMTS, VHF, UHF, WiFi antény
Katalogy GSM, UMTS, VHF, UHF, WiFi antén spoelčnosti ANTCOM. Vyberte si z přiložených katalogů a kontaktujte nás.
Antcom rozbočovače, zesilovače GPS, L-Band

Katalogy Antcom rozbočovačů, zesilovačů GPS, L-Band. Vyberte si z přiložených katalogů a kontaktujte nás.

Antcom anténa 3GO16
Vysoce kvalitní, přesto levná, jednofrekvenční GPS, GLONASS a GALILEO anténa s integrovanou patkou.
Antcom GPS anténa G3Ant-52
Vysoce kvalitní, přesto levná, jednofrekvenční GPS, GLONASS anténa s integrovanou patkou.
OEM deska NOVATEL OEM719

OEM deska se základní konfigurací GPS + GLONASS + GALILEO + BEIDOU (rozšiřitelné)

GNSS sensor SP90m

GNSS Spectra Precision SP90m je nejnovější přístroj s plným příjmem všech satelitních systémů.

299.900,-
naše cena bez DPH
OEM deska NOVATEL OEM7700

OEM deska se základní konfigurací GPS + GLONASS + GALILEO + BEIDOU (rozšiřitelné)

Aplikační GNSS OEM deska ASHTECH MB-two

OEM deska se základní konfigurací L1 GPS + SBAS. Rorozšiřitelná na GPS+GLONASS+GALILEO+BeiDou+SBAS+QZSS L1/L2

14.900,-
naše cena bez DPH
OEM deska NOVATEL OEM729

Dvojanténová OEM deska se základní konfigurací GPS + GLONASS + GALILEO + BEIDOU (rozšiřitelné)

Antcom anténa G3Ant-1
Vysoce kvalitní, přesto levná, jednofrekvenční GPS a GLONASS anténa s integrovanou patkou.
Navcom alpikační Sapphire GNSS Engine

GNSS OEM deska s možností připojení korekčních StarFire (rozšiřitelná)

29.900,-
naše cena bez DPH
OEM deska NOVATEL OEM7720

Dvojanténí OEM deska se základní konfigurací GPS + GLONASS + GALILEO + BEIDOU (rozšiřitelné)

GNSS TRIMBLE BD910

The single-frequency Trimble BD910 is a small GNSS receiver module that features centimeter-level, Real-Time Kinematic (RTK) positioning capabilities that are ideal for high-precision and control applications.

NOVATEL GNSS anténa GNSS-800

Aktivní NOVATEL GNSS antény řady 800 - GNSS-850, GNSS-804, GNSS-802. GPS L1/L2/L2C/L5, GLONASS L1/L2/L3, Galileo L1/E5/E5a/E5b/E6, BeiDou B1/B2/B3 a L-band.

 

 

OEM GNSS přijímače - aplikační GPS

Aplikační GPS - OEM board, desky, antény a kompletní GNSS řešení. Naše společnost je integrátorem v mnoha projetech řízení strojů pomocí GPS či GNSS přijímačů 

© 2012 geoobchod, s.r.o. - všechna práva vyhrazena - podmínky používání

EasyWay Creative