Snad každý již někdy slyšel o přístroji jménem nivelační přítroj nivelák. Ve své podstatě jde o jednoduchého pomocníka, který umožňuje stanovit rovinu. Vývoj v této oblasti dokládá, že všechny přístroje se zdokonalují a zjednodušují pro jejich uživatele. Všechny přítroje značky SOUTH jsou osazeny kvalitním kompenzátorem, který zaručuje dorovnání obrazu do roviny. Stačí ustavit nivelační přístroj do přibližné roviny a už je nivelační přístroj připraven k použití. NL32 jako všechny nivelační přístroje SOUTH jsou plně kovové přístroje, tedy velmi odolné a seřiditelné nivelační přístroje. Všechny přístroje jsou osazeny skleněnými čočkami, mimochodem pokud někde uslyšíte, že je nějaký nivelační přístroj osazen umělohmotnými, pak se jedná o podivnost. Skleněné čočky jsou mnohem levnější při výrobě a mnohem odolnější v terénu. Jediným rozdílem, které přístroje nabízí je jejich ochraný faktor, podobně jako je to u brýlí. Nivelační přístroje SOUTH patří mezi nejkvalitnější nivelační přístroje z Číny, kde se mimochodem vyrábí asi 99% klasických nivelačních přístrojů. Sestava NL32 je profesionální kompletní nivelační set se skleněnou optikou. Spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustrané nivelace. Nivelační přístroj, stativ i nivelační lať jsou z kvalitní výroby společnosti SOUTH.

Hlavní výhody jsou: vše v jedné sadě a od jednoho výrobce, nivelační přístroj s kvalitní skleněnou optikou, která neoslepne, vodotěsný nivelační přístroj, robustní hliníkový stativ s rovnou hlavou a rychlosvěrami. Možnost opravitelnosti a kalibrace, vyrobeno dle normy ISO 9001, rychlý záruční i pozáruční servis. Dodávaná sada obsahuje nivelační přístroj NL32, hliníkový stativ s rychlosvěrami a 5 m nivelační teleskopickou hliníkovou lať s cm/mm dělením, pouzdro na nivelační lať, libelu a náhradní zarážku k přístroji, návod v českém jazyce.

Firma SOUTH uvádí na trh novou řadu kompenzátorových nivelačních přístrojů NL-XX, které jsou vhodné pro stavebníky, strojaře i geodety. Kvalitní dalekohled se zvětšením 32x poskytuje vynikající a vysoce kontrastní obraz. Přístroj je vybaven vestavěným stabilizátorem zajišťujícím vysokou spolehlivost měření. I přesto, že jsou přístroje NL-XX cenově velmi přijatelné, patří stále mezi přístroje zajišťující vysokou úroveň přesnosti, spolehlivosti a výkonnosti. Tedy vlastnosti, které zákazník od profesionálních výrobků očekává. Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr objektivu je 34 až 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž vzduchem tlumený kompenzátor s rozsahem 15? umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6. Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování, horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Objednejte si předvedení, které vás nebude stát nic a získáte nový rozměr vašich vědomostí, co vše máte chtít od nivelačních přístrojů nové generace.

Pro přímý vstup k dalším informacím o produktu klikněte ZDE
english
přihlášení Přihlášení
Registrace
Staňte se našimi
fanoušky
Volejte ZDARMA
800 123 228
OEM GNSS Novatel

SMART Antenna MR15 NOVATEL

Kód: 3215446
SMART Antenna MR15 NOVATEL
Běžná cena 36.999,- bez DPH
Doporučená cena 36.900,- bez DPH

Informujte se na cenu zboží

?
Expedice - Neznámá
Výrobce Novatel
Katalogové číslo 3215446
Hlavní technické parametry
Dotaz na prodejce

Anténa s GNSS deskou se základní konfigurací GPS + GLONASS L1/L2/L5/G1/G2 (rozšiřitelné)


CENA OBSAHUJE: 

Hardware only, requires a firmware upgrade to produce output.

 

The SMART-MR15 is an L1/L2/L5 GPS + GLONASS + L-Band receiver and antenna with cellular connectivity integrated into a single rugged enclosure. Ideal for harsh environments.

Features

 • +9 to +36 VDC
 • L1, L2, L2C, L5, L-Band and SBAS tracking
 • GPS + GLONASS
 • RT-2™, RT-20®, GL1DE® and 20 Hz firmware options
 • CDMA or GPRS/HSDPA cellular connectivity
 • NMEA 0183 RS-232 ports and NMEA 2000 CAN Bus port

Benefits

 • Flexible communication interface broadens deployment options
 • Multi-constellation tracking yields higher solution availability and reliability
 • Rugged design for on-machine applications
 • Cellular connectivity allows NTRIP data to be received over cellular network
 • Customizable utility software for ease of integration

Attributes

System Type

Enclosed With Antenna

General Info

Length (mm)
233.00
Width/Diameter (mm)
233.00
Height (mm)
90.00
Weight (g)
2100.00
Typical Power Consumption (W)
4.50

Constellation

GPS
GLONASS

Tracking

Max Num of Frequency
Triple
L-Band
SBAS

Number of Com Ports

Bluetooth
1
CAN Bus
1
Cellular
1
RS-232
2
Supports RS-422 (mode pin)

Performance

Accuracy
Single Point L1
Single Point L1/L2
SBAS
DGPS
RT-20®
RT-2 L1TE™
RT-2™
OmniSTAR VBS
OmniSTAR XP
OmniSTAR HP

(RMS)
1.5m
1.2m
0.6m
0.4m
0.2m
2cm+1ppm
1cm+1ppm
0.6m
0.15m
0.1m

Internal Cellular Modem

Comes equipped with embedded GPRS/HSDPA or CDMA radio to receive NTRIP data over a cellular network. The GPRS/HSDPA radio is PTCRB and GCF certified and the CDMA Verizon Wireless is carrier approved for optimal operation. An external cellular connector with optional high efficiency antenna, provides robust connections even in poor coverage areas.

Upgradeable Performance Options

Scalable positioning accuracies down to 2 cm is available with our AdVance® RTK firmware.

GL1DE® firmware, which uses highly accurate carrier phase measurements, provides ultra-smooth positions and pass-to-pass accuracy for superior performance in agricultural steering and guidance applications. GL1DE functions with SBAS and DGPS and in autonomous situations, bridging through short periods of poor satellite availability.

Rugged Design for Real Life Conditions

Designed to perform in challenging on-machine environments, the SMART-MR15 has a metal base combined with a rugged 23-pin connector, daylight readable LEDs and integrated Bluetooth communications. It is IP67 rated in addition to being qualified against many MIL-STD-810G environmental standards. The SMART-MR15 has an input voltage range from +9 to +36 VDC for seamless operation on both 12 and 24 V machines.